Cagliari
Palermo
Trajekty do Sicílie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Cagliari do Palermo

Linka Cagliari Palermo spojuje Sardinie s Sicílie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Grimaldi Lines. Plavba probíhá 1 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 12 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Cagliari Palermo se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Sardinie do Sicílie
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Cagliari do Palermo?

Doba plavby trajektem z Cagliari do Palermo je přibližně 12h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Cagliari a Palermo?

Existuje 1 trajektový operátor pro Cagliari až Palermo a toto je
  • Grimaldi Lines

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Cagliari do Palermo?

Rezervujte si trajekty z Cagliari do Palermo prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Cagliari do Palermo?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Cagliari do Palermo s
  • Grimaldi Lines

Můžete vzít své auto na trajekt z Cagliari do Palermo?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Cagliari do Palermo s
  • Grimaldi Lines

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Cagliari do Palermo?

Ne, domácí zvířata nejsou na palubě trajektů povolena.

Jaká je vzdálenost z Cagliari do Palermo?

Vzdálenost mezi Cagliari a Palermo je přibližně 263 námořních mil.

Průvodce přístavem Cagliari

Cagliari je hlavní město italského ostrova Sardinie ležícího ve Středozemním moři. Je považováno za jedno z nejzelenějších italských měst, se spoustou zahrad, které si jeho návštěvníci mohou vychutnat. Nejvíce zalesněným pozemkem ve městě je 62 akrový park Parco di Monte Urpinu, který se nachází na malém kopci pokrytém borovicemi a stromové. Ve městě je i středověký hrad s přilehlým parkem Park San Michele. Najdete zde i Terramaini Park s rybníkem, který je domovem plameňáků a dalších brodivých ptáků.

Historie Cagliari sahá až do pravěku a město bylo v různých obdobích pod nadvládou několika civilizací. Návštěvníci města by si neměli nechat ujít příležitost vidět Domus de Jenas - komory hrobky, které se datují do doby 3400 a 2700 před naším letopočtem. Římský amfiteátr, tři Pisan éry věže, velká Carthaginian éra pohřebiště a byzantské baziliky.

Přístav Cagliari je rozdělen na dvě části, starý přístav a nový (mezinárodní) kontejnerový terminál. Osobní trajekty se plaví do přístavů Civitavecchia, Neapol, Palermo a Trapani.


Průvodce přístavem Palermo

Město Palermo se nachází na italské Sicílii a leží na severozápadním pobřeží tohoto ostrova, přičemž má velký a strategicky důležitý přírodní přístav, který se navíc nachází poblíž pohoří Monte Pellegrino. Město je typicky středomořské, jeho historie sahá až do 8. století a v současnosti je proslulé svými normandskými stavbami, nádhernými paláci a rušným trhem. Historický střed města Palermo představuje čtvrť Quattro Canti, která v překladu znamená "čtyři rohy" a která je místem, kde lze nalézt řadu nejzajímavějších pamětihodností. Patří mezi ně Královský palác a Katedrála Santa Maria Assunta, jejíž rozsah a půvabná architektura jsou nepřehlédnutelné. Velmi populární jsou ve městě také středověká Bazilika svatého Františka z Assisi a hrad Castello della Zisa z 12. století. Návštěvníky, kteří se těší divadelní tvorbě, potěší i divadlo Teatro Massimo, které bylo nedávno zrekonstruováno a v němž se pravidelně vystupuje.

Trajekty z přístavu města odjíždějí do Janova, Civitavecchia, Neapole a Tuniska.


Cagliari do Palermo Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 10/06/2024 a 16.06.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Grimaldi Lines 17:00 05:00 12 hodin Sun

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.