Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Palermo

 • Palermo Trajektový Prístav Autem

  Když prícházíte z Catánie, z Viale Regione Siciliana se vydejte výjezdem ve Via Giafar a následujte cestu podél more do prístavu. Když pricházíte z Trapani, z Viale Regione Siciliana odbocte výjezdem ve Via Belgio, potom odbocte doprava na Via Restivo, a pak nalevo na via Notarbartolo. Pozdeji následujte informacné tabule do prístavu.

 • Palermo Trajektový Prístav Vlakem

  Nejbližší vlaková stanice od prístavu je Palermo Centrale. Odtud prístav se nachází asi 10 minut taxíkem.

 • Palermo Trajektový Prístav Autobusem

  Z vlakové stanice Palermo Centrale Vás autobus c. 139 dopraví do trajektového prístavu.

 • Palermo Trajektový Prístav Adresa

  Via Francesco Crispi, 90100 Palermo, Sicily

 • Ubytování v Palermo

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Palermo před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Palermo pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Palermo

Průvodce přístavem Palermo

Průvodce přístavem Palermo

Palermo je jedním z hlavních měst a také správním střediskem autonomní oblasti Sicílie (Itálie), jakož i hlavním městem provincie Palermo. Město bylo založeno v 8. století před n.l. Fénickými obchodníky kolem přirozeného přístavu na severozápadním pobřeží Sicílie. Fénický název města byl Sousse ("květina"), ale Řekové je nazývali Panormus, tj. "vždy dostupný přístav". Nicméně, stojí za zmínku, že město nikdy nebylo řeckým. Palermo je město, které utrpělo největší počet dobytí ve světě. Bohatá historie města nabízí mnoho příležitostí pro výlety. Nachází se na nábřeží městské zahrady Flora (Villa Giulia), a město má mnoho krásných náměstí Piazza Villena, Piazza Pretoria, Piazza Marina, Piazza Bologna a Piazza Vittoria. Město má 295 kostelů a kaplí, včetně 70 bývalých klášterů. Zvláštní zájem turistů vyvolávají Kapucínské katakomby - podzemní hřbitov, kde jsou schovaná těla více než 8000 obyvatel Palerma, které zemřeli v 16.-20. století. Moderní Palermo je rychlé a vzrušující město. Kombinace vlivu arabského světa a Vikingů je jedním z nejbizarnějších a nečekaných překvapení, město má co nabídnout svým návštěvníkům.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.