Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Cagliari

 • Cagliari Trajektový Prístav Autem

  Cagliari je lehce dostupný a dobre znacený ze všech mist na Sardinii. Hlavní cesty na Sardinii jsou: 125 (Orientale Sarda Palau), 131 (Carlo Felice dálnice z Porto Torres) a 130 ( Iglesiente dálnice z Iglesias). Cagliari Trajektový Prístav bude znacený hned jako budete v okolí mesta.

 • Cagliari Trajektový Prístav Vlakem

  Cagliari vlaková stanice je prístupná z Olbia a Porto Torres. Pro další informace prosím navštivte web stránku Trenitalia.

 • Cagliari Trajektový Prístav Autobusem

  Arst Autobusová Doprava (Azienda Regionale Sarda Trasporti) operuje ve vetšine vetších míst na Sardinii. Navštivte web stránku Arst Sardegna pro více informaci

 • Cagliari Trajektový Prístav Adresa

  Molo Sanità Porto di Cagliari 09123 Cagliari, Sardinia.

 • Ubytování v Cagliari

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Cagliari před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Cagliari pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Cagliari

Průvodce přístavem Cagliari

Průvodce přístavem Cagliari

Cagliari je hlavní město ostrova Sardinie (region v Itálii). Je to starobylé město s dlouhou historií, Cagliari bylo svědkem vlády několika civilizací. Město je významným regionálním, kulturním, vzdělávacím a politickým centrem, stejně jako centrem umění, známým pro svou moderní architekturu a četné památky. Cagliari je také ekonomické a průmyslové centrum Sardinie, které má jeden z největších přístavů ve Středozemním moři a mezinárodní letiště, a také se nachází na 28. místě v žebříčku mzdy v Itálii. Hlavní pláž je Cagliari Poetto, který se rozkládá na 8 km.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.