Proč využít
Direct Ferries?

Trajekty z 2621 tras a 709 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2.5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1.2 milionů plaveb / ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Sardinie

Sardinie je druhý největší ostrov ve Středozemním moři, který leží přibližně 120 mil západně od pevniny Itálie.

Sardinie se může pochlubit téměř 2000 km dlouhým nádherným pobřežím, vlastním jazykem a různými prvky antické architektury. Je jednou z nejzajímavějších a nejmalebnějších prázdninových destinací.

Ostrov má jedny z nejlepších pláží v Evropě. Můžete se těšit na vynikající podmínky pro surfování nebo můžete jednoduše pouze relaxovat na bílém písku na krásné Costa Smeralda na severu ostrova.

Na Sardinii je množství endemických druhů živočichů, jako je albínský osel, sardinska divoká kočka, sardinský jelen či ovce.

Il Castello v Cagliari je jedním z nejznámějších míst na ostrově. Je to impozantní citadela na vrcholu hory, která má obrovské zdi a věže a která byla postavena v 13.století.

Ujistěte se, že máte čas, abyste si prohlédli některé z fascinujících 7000 míst z doby bronzové známé jako "Nuraghe". Nejnavštěvovanějším je Nuraghe Su Nuraxi v Barumini. Najdete zde věž z roku 1500 p.n.l, která byla zapsána do seznamu světového dědictví UNESCO.

Sardinie je propojena s pevninskou Evropou a okolními středomořskými ostrovy trajektovou přepravou. Terminály jsou v přístavech Cagliari, Olbia, Arbatax, Golfo Aranci, Santa Teresa Gallura a Porto Torres.

Z italské pevniny sem směřují trajekty z přístavů Janov, Livorno, Piombino, Civitechhia a Neapol s častými odchody.

Stejně se sem můžete dostat trajektem z Barcelony ve východním Španělsku, a to téměř každý den, ale také z Nice a Toulonu v jižní Francii.

Pokud cestujete z Korsiky, trajekty směřují z přístavů Bonifacio a Porto Vecchio na jihu, s několika odjezdy každý týden.

Z Palerma na Sicílii si můžete vybrat z několika odchodů každý týden a plavba trvá půl dne.

Číst více Číst méně

Populární provozovatelé trajektů

 • Grimaldi Lines
  • Zjistit cenu
 • Moby Lines
  • Zjistit cenu
 • Corsica Sardinia Ferries
  • Zjistit cenu
 • Tirrenia
  • Zjistit cenu
Zobrazit všechny provozovatelé trajektů

Trasy a přístavy v Sardinie