Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Cairnryan

  • Cairnryan Trajektový Prístav Autem

    Prístav Cairnryan jse nachází v jihozápadním rohu Skotska, 5 mil severne od Stranraer na A77. Ze severu následujte A77 jih od Glasgow/Ayr. Z jihu následujte M6/A74 do Carlisle potém A75 prez Dumfries smerem ke Stranraer. 2 míle jižne od Stranraer zabocte doprava na A751/A77.

  • Cairnryan Trajektový Prístav Vlakem

    Nejbližší železnicní stanice ke Cairnryan trajektovému prístavu je Stranraer, která jse nachází asi 4 mile od prístavu. Taxi jsou k dispozici venku pred stanicí. Pro více informací ohledem vlakových lístku, prosím navštivte naše Vlaky do Stranraer anebo Vlaky do Skotska stránky.

  • Ubytování v Cairnryan

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Cairnryan před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Cairnryan pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Cairnryan

Průvodce přístavem Cairnryan

Průvodce přístavem Cairnryan

Cairnryan je lineární sídliště v blízkosti silnice A77 vedoucí k jezeru (Loch) Ryan. Sídliště bylo založeno v roce 1701 jako Lohryan, kdy byl postaven dům Lohryan v severní části dnešní obce. Dům byl přestavěn v roce 1820, v důsledku čehož se ukázala jeho krásná struktura. Během druhé světové války Cairnryan se stal druhým nejdůležitějším vojenským přístavem, a armáda postavila tři přístavní hrázy a vojenskou železnici, spojující obec s nedalekým Stranraerem. Tisíce vojáků byly zde umístěny ve vojenských táborech. Na konci války Atlantická flotila U-Boat kapitulovala v Loch Ryan a byla zde zakotvena před tím, než byla potopena v moře. Zničení plavidel se stalo hlavním místním průmyslem, včetně slavné letadlové lodi HMS Ark Royal a v roce 1990 zde byly demontovány k sešrotování ruské ponorky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.