Chania
Atény (Pireus)
Trajekty do Atény
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Chania do Atény (Pireus)

Trajektová trasa Chania Atény (Pireus) spojuje Kréta s Atény a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Anek Superfast se plaví 12 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 8 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Minoan Lines se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 7 hodin 30 minut.

Celkově je tu 19 plaveb týden na trase z Chanie Atény (Pireus) mezi Kréta a Atény. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Alternativy trajektů z Chania do Atény (Pireus)

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Kréty do Atény
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Chania do Atény (Pireus)?

  Doba plavby trajektem z Chania do Atény (Pireus) je přibližně 8h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Chania do Atény (Pireus)?

  Cena trajektu z Chania do Atény (Pireus) se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Chania do Atény (Pireus) je 115 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Chania a Atény (Pireus)?

  Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Chania do Atény (Pireus). Jedná se o
  • Anek Superfast
  • Minoan Lines
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Chania do Atény (Pireus)?

  Rezervujte si trajekty z Chania do Atény (Pireus) prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Chania do Atény (Pireus)?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Chania do Atény (Pireus) s
  • Anek Superfast
  • Minoan Lines
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Chania do Atény (Pireus)?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Chania do Atény (Pireus) s
  • Anek Superfast
  • Minoan Lines
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Chania do Atény (Pireus)?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Minoan Lines
 • Jaká je vzdálenost z Chania do Atény (Pireus)?

  Vzdálenost mezi Chania a Atény (Pireus) je přibližně 135 námořních mil.

Průvodce přístavem Chania

Chania je město na řeckém ostrově Kréta, které leží na severním pobřeží ostrova, asi 70 km západně od Rethymno a 145 km západně od Heraklionu. Město je rozděleno do dvou částí. Staré město se nachází hned vedle starého přístavu a jeho hlavní náměstí (vedle západního konce Kasteli) se jmenuje Eleftherios Venizelos Square ( "Sintrivani") a je srdcem turistických aktivit v regionu. Moderní, větší část města je místem, kde žije a pracuje většina místních obyvatel. Nejstarší čtvrt města, jejíž historie sahá až do 18. století, je Nea Hora (v překladu Nové Město) a nachází se za západním koncem starého města.

Ostrov je propojen s přístavem Pireus, s Kykladskými ostrovy Ios, Santorini, Paros, Naxos, Mykonos, Amorgos a Milos. Se všemi ostrovy Dodekanésy a východními ostrovy v Egejském moři je ostrov spojen přes další, třetí ostrov, přičemž na přepravu z/na ostrov se využívají konvenční a také vysokorychlostní trajekty.


Průvodce přístavem Atény (Pireus)

Řecké město a přístav Piraeus je jedním z největších přístavů v celém Středomoří a třetím největším na světě. Stal se navíc hlavním střediskem pro trajektovou síť, která zasahuje do Egejského moře. Piraeus je důležité město samo o sobě, a to bez ohledu na skutečnost, že je často považováno za předměstí Atén, řeckého hlavního města, které je situováno v jeho těsné blízkosti. Bez ohledu na vzdálenost Atén má nábřeží Piraeus svůj vlastní výrazný vzhled s důrazem na nejatraktivnější části města, které se nachází ve východní čtvrti vedle přístavu Mikrolimano a přístavu Zea Marina. Místní oblíbenou událostí je Mezinárodní filmový festival Ecocinema, který se koná každoročně koncem února. V kinech Atticon Cinema a Cineac Cinema, která se nachází na náměstí, se promítá řada filmů.

Plno restaurací, barů a nočních klubů. Okolí nábřeží bylo přestaveno před olympijskými hrami v Aténách a výsledek této činnosti představuje nová přístavní promenáda lemována stromy, která navíc protíná středověké městské hradby. Tyto hradby sloužily jako vzpomínka a jako pohled na bohatou minulost města.


Chania do Atény (Pireus) Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 02/10/2023 a 08.10.2023


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Anek Superfast 22:00 06:30 8 hodin 30 minut Každý den

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.