Chania
Atény (Pireus)
Trajekty do Atény
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Chania do Atény (Pireus)

Trasa trajektu z Chanie Atény (Pireus) spojuje Kréta s Atény i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Blue Star Ferries provozuje své plavby až 11 krát týden, Anek Superfast 10 krát týden & Trajekt společnosti SeaJets je k dispozici 7 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 28 plavby týden na trase z Chanie Atény (Pireus) mezi Kréta a Atény, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Alternativy trajektů z Chania do Atény (Pireus)

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Kréty do Atény
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Chania do Pireus?

Doba plavby trajektem z Chania do Pireus je přibližně 7h 11m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Chania a Pireus?

Existuje 3 populárních provozovatelů trajektů pro Chania do Pireus. Jedná se o
  • Blue Star Ferries
  • Anek Superfast
  • SeaJets

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Chania do Pireus?

Rezervujte si trajekty z Chania do Pireus prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Jaká je vzdálenost z Chania do Pireus?

Vzdálenost mezi Chania a Pireus je přibližně 135 námořních mil.

Průvodce přístavem Chania

Chania je město na řeckém ostrově Kréta, které leží na severním pobřeží ostrova, asi 70 km západně od Rethymno a 145 km západně od Heraklionu. Město je rozděleno do dvou částí. Staré město se nachází hned vedle starého přístavu a jeho hlavní náměstí (vedle západního konce Kasteli) se jmenuje Eleftherios Venizelos Square ( "Sintrivani") a je srdcem turistických aktivit v regionu. Moderní, větší část města je místem, kde žije a pracuje většina místních obyvatel. Nejstarší čtvrt města, jejíž historie sahá až do 18. století, je Nea Hora (v překladu Nové Město) a nachází se za západním koncem starého města.

Ostrov je propojen s přístavem Pireus, s Kykladskými ostrovy Ios, Santorini, Paros, Naxos, Mykonos, Amorgos a Milos. Se všemi ostrovy Dodekanésy a východními ostrovy v Egejském moři je ostrov spojen přes další, třetí ostrov, přičemž na přepravu z/na ostrov se využívají konvenční a také vysokorychlostní trajekty.


Průvodce přístavem Atény (Pireus)

Řecké město a přístav Piraeus je jedním z největších přístavů v celém Středomoří a třetím největším na světě. Stal se navíc hlavním střediskem pro trajektovou síť, která zasahuje do Egejského moře. Piraeus je důležité město samo o sobě, a to bez ohledu na skutečnost, že je často považováno za předměstí Atén, řeckého hlavního města, které je situováno v jeho těsné blízkosti. Bez ohledu na vzdálenost Atén má nábřeží Piraeus svůj vlastní výrazný vzhled s důrazem na nejatraktivnější části města, které se nachází ve východní čtvrti vedle přístavu Mikrolimano a přístavu Zea Marina. Místní oblíbenou událostí je Mezinárodní filmový festival Ecocinema, který se koná každoročně koncem února. V kinech Atticon Cinema a Cineac Cinema, která se nachází na náměstí, se promítá řada filmů.

Plno restaurací, barů a nočních klubů. Okolí nábřeží bylo přestaveno před olympijskými hrami v Aténách a výsledek této činnosti představuje nová přístavní promenáda lemována stromy, která navíc protíná středověké městské hradby. Tyto hradby sloužily jako vzpomínka a jako pohled na bohatou minulost města.


Chania do Pireus Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 10/06/2024 a 16.06.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Blue Star Ferries 21:00 06:00 9 hodin Každý den

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.