Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Cherbourg

 • Cherbourg Trajektový Prístav Autem

  Cherbourg Trajektový Prístav je dobre znacený když prijedete do Cherbourgu. Z Paríže, vezmete A15, na to E05 smerem do Rouen. Poté následujte A13 smerem do Caen a odtud E46 Vás dovede až do Cherbourgu. Z Le Havre vezmete A13 smerem do Caen a potom the E46. Z St.Malo vezmete E401 smerem do Caen a na to E46.

 • Cherbourg Trajektový Prístav Vlakem

  Gare de Cherbourg (Avenue Jean-François Millet) je prepojená se zvyškem Francie sítí SNCF. Trvá to približne 40 minut peši z vlakové stanice do trajektového terminálu Cherbourg. Pro více informací, prosím navštivte web stránku SNCF.

 • Cherbourg Trajektový Prístav Autobusem

  Prístav je 10 - 15 minut peši z mestkého centra. Nejbližší autobusová zastávka je 'Boulevard Maritime' blízko kina.

 • Cherbourg Trajektový Prístan Taxi Služba

  Taxíky je vetšinou možné najít venku pred trajektovým terminálem. Když tam nejsou žádné taxíky k dispozici, radíme cestujícím kontaktovat oddelení informací uvnitr terminálu.

 • Cherbourg Trajektový Prístav Parkovní

  Parkovište jse nachází pred terminálem. Parkování je tam zadarmo, ale jenom na krátkou dobu. Blísko terminálu jse taky nachází místo, kde auta a karavany mužou parkovat v noci. Poblíž terminálu je taky strážené parkovište na delší dobu.

 • Cherbourg Trajektový Prístav Adresa

  Brittany Ferries & Condor Ferries: Quai de Normandie, 50100, France Irish Ferries: Gare Maritime, 50100, France

 • Ubytování v Cherbourg

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Cherbourg před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Cherbourg pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Cherbourg

Průvodce přístavem Cherbourg

Průvodce přístavem Cherbourg

Cherbourg je město v Normandii na severozápadě Francie, která se nachází v severní části poloostrova Cotentin. V 10. století na území ostrova napadli Vikingové, kteří udělali z Cherbourgu přístav. Dále se město vyvíjelo v souvislosti s anglofrancouzským konfliktem, pokud se z něj nestala pevnost v průlivu La Manche a v roce 1944 - nejdůležitější přístav. Anglonormandský stát, vytvořený v roce 1066 po vítězství Viléma u Hastingsu, byl rozhodujícím faktorem v rozvoji Cherbourgu s jeho výjimečnou geografickou polohou ve středu státu. V roce 1145 vnučka Viléma Dobyvatele, Matilda, získala pozemek ve farnosti Ekerdrevil, přibližně na území moderního Cherbourg. Ona objednala konstrukci kláštera na počest Panny Marie, jejíž kult byl obzvláště populární v té době, a klášter je stále možné vidět na tomto místě.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.