COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Irish Ferries

Irish Ferries je přední irská společnost, která provozuje trajektovou dopravu mezi Irskem, Velkou Británií a Francií. Její lodě zajišťují přepravu cestujících, vozidel a nákladu.

Irish Ferries je pravidelně oceňována a za svou kvalitu získala v udělování cen v oblasti cestovního ruchu titul Nejlepší irská lodní společnost, v posledních několika letech získala i mnoho dalších ocenění.

Nedávno investovala společnost Irish Ferries do své flotily a přístavů více než 450 milionů Euro, což přispělo k tomu, že má nyní jednu z nejmodernějších flotil v Evropě.

Všechna plavidla Irish Ferries mají celou řadu kvalitních restaurací, kaváren a barů, včetně zábavních zón a salonků s televizemi. Loď s názvem Dublin Swift je jediné rychlé plavidlo na Irském moři, které cestující přepraví za pouhou hodinu a 49 minut. Velké plavidlo s názvem Ulysses se může pochlubit dvěma kinosály, loď Isle of Inishmore nabízí stylové kajuty s relax atmosférou, trajekt Oscar Wilde je považován za nejluxusnější loď při plavbě mezi irským Rosslare a Francií, zatímco plavidlo Epsilon je poslední přírůstek flotily.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Irish Ferries, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Irish Ferries. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Irish Ferries s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy Irish Ferries