Irish Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Irish Ferries

Irish Ferries je přední irská společnost, která provozuje trajektovou dopravu mezi Irskem, Velkou Británií a Francií. Její lodě zajišťují přepravu cestujících, vozidel a nákladu.

Irish Ferries je pravidelně oceňována a za svou kvalitu získala v udělování cen v oblasti cestovního ruchu titul Nejlepší irská lodní společnost, v posledních několika letech získala i mnoho dalších ocenění.

Nedávno investovala společnost Irish Ferries do své flotily a přístavů více než 450 milionů Euro, což přispělo k tomu, že má nyní jednu z nejmodernějších flotil v Evropě.

Všechna plavidla Irish Ferries mají celou řadu kvalitních restaurací, kaváren a barů, včetně zábavních zón a salonků s televizemi. Loď s názvem Dublin Swift je jediné rychlé plavidlo na Irském moři, které cestující přepraví za pouhou hodinu a 49 minut. Velké plavidlo s názvem Ulysses se může pochlubit dvěma kinosály, loď Isle of Inishmore nabízí stylové kajuty s relax atmosférou, trajekt Oscar Wilde je považován za nejluxusnější loď při plavbě mezi irským Rosslare a Francií, zatímco plavidlo Epsilon je poslední přírůstek flotily.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Irish Ferries, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Irish Ferries. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Irish Ferries s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Irish Ferries routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.