Cork
Roscoff
Trajekty do Francie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Cork do Roscoff

Linka Cork Roscoff spojuje Irsko s Francie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Brittany Ferries. Plavba probíhá 2 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 16 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Cork Roscoff se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Irska do Francie
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Cork do Roscoff?

Doba plavby trajektem z Cork do Roscoff je přibližně 16h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Cork a Roscoff?

Existuje 1 trajektový operátor pro Cork až Roscoff a toto je
  • Brittany Ferries

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Cork do Roscoff?

Rezervujte si trajekty z Cork do Roscoff prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Cork do Roscoff?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Cork do Roscoff s
  • Brittany Ferries

Můžete vzít své auto na trajekt z Cork do Roscoff?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Cork do Roscoff s
  • Brittany Ferries

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Cork do Roscoff?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Brittany Ferries

Jaká je vzdálenost z Cork do Roscoff?

Vzdálenost mezi Cork a Roscoff je přibližně 320 námořních mil.

Průvodce přístavem Cork

Cork je město v jihozápadní části Irska, v provincii Munster. Je to druhé největší město země. Přes město protéká řeka Lee, která se východně od města vlévá do zálivu Cork Harbour v Keltském moři. Lee zároveň předěluje město na západní a východní část. Ve východní části města lze nalézt přístavní mola a doky. Odtud teče řeka do Lough Mahon a do přístavu Cork, jednoho z největších přírodních přístavů na světě.

Město si zachovává svou historii, přestože jsou tu už jen pozůstatky z jeho středověkého opevnění. Více památek zůstalo z období 18. století a z viktoriánské éry. Ve městě najdete nejmodernější nákupní centra, jakož i rodinně vlastněné lokální obchůdky.

Zařízení v přístavu Cork jsou omezeny na prostory, kde si můžete sednout a občerstvit se. Trajekty do Corku zastavují v terminály Ringaskiddy. Zde najdete poštu, která funguje i jako směnárna a také poskytuje turistické informace. Jsou zde bankomaty, restaurace, čerpací stanice, B & B ubytování a obchody.


Průvodce přístavem Roscoff

Otevření hlubinného přístavu na Roscoffu v roce 1973 bylo součástí obecného pokusu o oživení ekonomiky Bretoni. Trajektové služby do Plymouth a Corku jsou určeny nejen pro atrakcí turistů, ale také pro oživení tradiční obchodní vazby mezi keltskými národy Bretaně, Irska a jihozápadní Anglii. Ve skutečnosti, Roscoff již dlouho je významným přístavem. Právě tady Marie, královna Skotů, přistála v roce 1548 na cestě do Paříže pro zasnoubení s Francois, synem a dědicem Jindřicha II.
Nicméně sám o sobě Roscoff je malým letoviskem, kde se téměř všechny činnosti soustředěny v ulici Gambetta a v starém přístavu, jinak ulice jsou plné domovů důchodců a veřejných institucí.


Cork do Roscoff Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 20/05/2024 a 26.05.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Brittany Ferries 16:00 08:00 16 hodin Čt, Sun

Onboard the ferries

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.