Trajekt z Corralejo do Lobos

Linka Corralejo Lobos spojuje Fuerteventura s ostrov Lobos. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Naviera Nortour. Plavba probíhá 42 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 15 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Corralejo Lobos se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Corralejo - Lobos

Průměrné ceny na trase Corralejo Lobos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných lístků zaplacené našimi zákazníky na této trase. Ceny jsou za osobu.

Průvodce přístavem Corralejo

Corralejo je město nacházející se v severní části ostrova Fuerteventura, s výhledem na malý ostrůvek Lobos. Toto přímořské letovisko má velikost kolem 3 km čtverečních, což z něj dělá docela velký resort. Přesto se městečku podařilo zachovat si svůj půvab rybářské vesnice. V centru města je promenáda podél nábřeží, která je lemována bary, kavárnami a restauracemi.

Většina návštěvníků města míří na pláže a mají si z čeho vybírat - k dispozici mají zhruba 11 km pláží, které začínají hned za městem. Voda je křišťálově čistá s odstíny tmavě modré barvy.

V přístavu je možné vybrat si z množství výletních plaveb, v nabídce je například plavba na lodi se skleněným dnem, rybolov na otevřeném moři nebo jízda na vodních skútrech. Trajekty z přístavu směřují na Lanzarote. Přístav má dvě pokladny a kavárnu.