COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Corralejo - Lobos je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Fuerteventury do ostrov Lobos

Provozovatelé trajektů na trase Corralejo - Lobos

    • 5 Sailings Daily 15 min
    • Get price

Trajekt z Corralejo do Lobos

Linka Corralejo Lobos spojuje Fuerteventura s ostrov Lobos. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Naviera Nortour. Plavba probíhá 35 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 15 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Corralejo Lobos se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Corralejo

Corralejo je město nacházející se v severní části ostrova Fuerteventura, s výhledem na malý ostrůvek Lobos. Toto přímořské letovisko má velikost kolem 3 km čtverečních, což z něj dělá docela velký resort. Přesto se městečku podařilo zachovat si svůj půvab rybářské vesnice. V centru města je promenáda podél nábřeží, která je lemována bary, kavárnami a restauracemi.

Většina návštěvníků města míří na pláže a mají si z čeho vybírat - k dispozici mají zhruba 11 km pláží, které začínají hned za městem. Voda je křišťálově čistá s odstíny tmavě modré barvy.

V přístavu je možné vybrat si z množství výletních plaveb, v nabídce je například plavba na lodi se skleněným dnem, rybolov na otevřeném moři nebo jízda na vodních skútrech. Trajekty z přístavu směřují na Lanzarote. Přístav má dvě pokladny a kavárnu.