Ferry Isla De Lobos
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Ferry Isla De Lobos

Ferry Isla de Lobos je osobní dopravní společnost na Kanárských ostrovech, která od roku 1970 zajišťuje trajekty z Corralejo do přírodního parku Isla de Lobos. Tento trajekt z Fuerteventury trvá přibližně 20 minut a vyplouvá z přístaviště Corralejo až třikrát denně.

Tento provozovatel má 2 plavidla s názvy Isla de Lobos a Vision Submarina. Loď Isla de Lobos může přepravit velký počet cestujících během jedné cesty a nabízí rychlou a spolehlivou službu. Vision Submarina je trajekt s proskleným dnem, kterým se cestující mohou svézt na Isla de Lobos a zároveň si na palubě vychutnat pohled pod hladinu. Obě plavidla obsluhují posádky s dlouholetými námořními zkušenostmi.

Prohlédněte si Ferry Isla De Lobos plavební řády, ceny a rezervujte si Ferry Isla De Lobos lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Ferry Isla De Lobos s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.