Naviera Nortour
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Naviera Nortour

Navier Nortour provozuje lokální trajektovou přepravu spojující ostrovy Lobos a Fuerteventura na Kanárských ostrovech.

Plavba na ostrov Lobos, který se nachází jen dva kilometry severně od ostrova Fuerteventura, trvá jen patnáct minut a z přístavu Corralejo jezdí trajekty celoročně a téměř každý den.

Plavby jsou zajištěny lodí Barco Majorero, která může přepravit až 150 cestujících a je vybavena skleněným dnem, které nabízí skvělý výhled na podmořský svět během cesty. Ostrov Lobos je velmi populární lokalitou pro potápění. V jeho křišťálově čisté vodě budete mít pocit, že jste v Karibiku a ne jen několik mil od Fuerteventury!

Na celodenní výlet se můžete vydat na vrchol sopky, odkud máte nádherný výhled na okolí. Na ostrově je i restaurace, takže si můžete udělat i malou přestávku a občerstvit se po Vaší jízdě.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Naviera Nortour s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.