COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Naviera Nortour

Navier Nortour provozuje lokální trajektovou přepravu spojující ostrovy Lobos a Fuerteventura na Kanárských ostrovech.

Plavba na ostrov Lobos, který se nachází jen dva kilometry severně od ostrova Fuerteventura, trvá jen patnáct minut a z přístavu Corralejo jezdí trajekty celoročně a téměř každý den.

Plavby jsou zajištěny lodí Barco Majorero, která může přepravit až 150 cestujících a je vybavena skleněným dnem, které nabízí skvělý výhled na podmořský svět během cesty. Ostrov Lobos je velmi populární lokalitou pro potápění. V jeho křišťálově čisté vodě budete mít pocit, že jste v Karibiku a ne jen několik mil od Fuerteventury!

Na celodenní výlet se můžete vydat na vrchol sopky, odkud máte nádherný výhled na okolí. Na ostrově je i restaurace, takže si můžete udělat i malou přestávku a občerstvit se po Vaší jízdě.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Naviera Nortour s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Naviera Nortour

Všechny trasy Naviera Nortour