COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dcamel Fast Ferry

Vizí společnosti DCamel je cestovat na ostrov Lembongan nejrychlejším a co nejluxusnějším způsobem. Využíváním účinných plavidel se lodě rychle přepraví z bílých písečných pláží Sanur na ostrov Nusa Lembongan, a to za pouhých 30 minut. Až 80 cestujících se může těšit na plavbu při vědomí, že o ně pečují spolehliví a odpovědní zaměstnanci, včetně bezpečnostních zařízení, která jsou samozřejmě rovněž k dispozici.

Co částečně ovlivňuje volbu cestujících, je efektivní způsob dopravy společnosti DCamel, jakým jsou pasažéři přepraveni na loď, a bezkonkurenční výhled z paluby. Moderní loď nabízí mimořádně pohodlné posezení, což umožňuje cestujícím komfortně relaxovat. K odpočinku dopomůže i nádherné prostředí složené z impozantních pláží, nekonečného průzračně modrého moře a úchvatných korálových útesů.

Stejně jako kvalitní zážitek na palubě, oceníte jistě i doplňkovou službu této společnosti, která spočívá v bezplatné přepravě z přístavu do vašeho střediska, a to s ohledem na bezpečnost. Po nasazení mnoha zkušených pracovníků a precizních plaveb s tou nejvyšší kvalitou služeb se DCamel stala jedním z nejvýkonnějších operátorů v Indonésii.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Dcamel Fast Ferry, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Dcamel Fast Ferry. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Dcamel Fast Ferry s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Trasy a přístavy Dcamel Fast Ferry

Na palubě Dcamel Fast Ferry