Dcamel Fast Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Dcamel Fast Ferry

Vizí společnosti DCamel je cestovat na ostrov Lembongan nejrychlejším a co nejluxusnějším způsobem. Využíváním účinných plavidel se lodě rychle přepraví z bílých písečných pláží Sanur na ostrov Nusa Lembongan, a to za pouhých 30 minut. Až 80 cestujících se může těšit na plavbu při vědomí, že o ně pečují spolehliví a odpovědní zaměstnanci, včetně bezpečnostních zařízení, která jsou samozřejmě rovněž k dispozici.

Co částečně ovlivňuje volbu cestujících, je efektivní způsob dopravy společnosti DCamel, jakým jsou pasažéři přepraveni na loď, a bezkonkurenční výhled z paluby. Moderní loď nabízí mimořádně pohodlné posezení, což umožňuje cestujícím komfortně relaxovat. K odpočinku dopomůže i nádherné prostředí složené z impozantních pláží, nekonečného průzračně modrého moře a úchvatných korálových útesů.

Stejně jako kvalitní zážitek na palubě, oceníte jistě i doplňkovou službu této společnosti, která spočívá v bezplatné přepravě z přístavu do vašeho střediska, a to s ohledem na bezpečnost. Po nasazení mnoha zkušených pracovníků a precizních plaveb s tou nejvyšší kvalitou služeb se DCamel stala jedním z nejvýkonnějších operátorů v Indonésii.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Dcamel Fast Ferry, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Dcamel Fast Ferry. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Dcamel Fast Ferry s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Na palubě Dcamel Fast Ferry

Dcamel Fast Ferry routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.