Dunkirk
Dover
Trajekty do Anglie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Dunkirk do Dover

Linka Dunkirk Dover spojuje Francie s Anglie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, DFDS Seaways. Plavba probíhá 10 krát v každém den s dobou plavby přibližně 2 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Dunkirk Dover se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Alternativy trajektů z Dunkirk do Dover

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Francie do Anglie
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Dunkirk do Dover?

Doba plavby trajektem z Dunkirk do Dover je přibližně 2h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Dunkirk a Dover?

Existuje 1 trajektový operátor pro Dunkirk až Dover a toto je
  • DFDS Seaways

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Dunkirk do Dover?

Rezervujte si trajekty z Dunkirk do Dover prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Jaká je vzdálenost z Dunkirk do Dover?

Vzdálenost mezi Dunkirk a Dover je přibližně 52 námořních mil.

Zákaznické hodnocení pre z Trajekt z Dunkirk do Dover

  • "Kort overfart fra Dunkerque til Dover i april 2013"

    Vi rejser til England to eller tre gange med DFDS fra Dunkerque. Disse færger er meget komfortable, og indtil videre har vi ikke en negativ ting at sige om dem. Måltiderne ombord er gode og har rimelig pris. Rejsen er altid den billigste derude.

    'D Class' travelled on D Class

    Číst více Číst méně

Průvodce přístavem Dunkirk

Dunkirk (fran. Dunkerque) je město nacházející se v severní části Francie, asi 10 km od belgických hranic. Toto průmyslové město je do značné míry závislé na svém ocelářském průmyslu, zpracování potravin, rafinace ropy, stavby lodí a chemického průmyslu. Dunkirk je třetí největší francouzský přístav, po Le Havre a Marseille. K zajímavostem města patří přístavní místní karneval nebo muzeum Musée Portuaire, kde najdete díla zobrazující historii přístavu. Muzeum Musee des Beaux-Arts má zase velkou sbírku vlámských, italských a francouzských obrazů a soch.

Není překvapením, že se na jídelníčku každé restaurace tohoto pobřežního města objevují mořské plody. Skutečnost, že se město nachází tak blízko belgických hranic, je jedním z důvodů, proč je zde k dostání oblíbený belgický pokrm Moules-frites stejně jako se zde těší velké oblibě ústřice a mnoho dalších typických jídel vlámské kuchyně. Pokud toužíte po nákupech, tak zamiřte do centra města, kde najdete krásné butiky po celém Place Jean Bart. Zajít můžete i do nákupního centra Centre Marine, kde je množství francouzských módních obchodů. Kousek za městem jsou i hypermarkety.

Trajekty z přístavu Dunkirk jezdí jen na jedné trase - do přístavu Dover v Anglii, 11x denně.


Průvodce přístavem Dover

Přístavní město Dover se nachází na jihovýchodu Anglie v hrabství Kent. Hlavní trajektový přístav leží na pobřeží Lamanšského průlivu, na jeho nejužším místě mezi Anglií a Francií. Dover má světově nejrušnější přístav, neboť jím každoročně projede zhruba 16 milionů cestujících, 2 milionu nákladních automobilů, 3 milionu automobilů a motocyklů a 86000 autobusů. Tamní ikonická kulisa v podobě Bílých útesů doverských je k vidění při příjezdu do přístavu.

Oblíbenou turistickou atrakcí je hrad Dover z 12. století, který stojí nad městem. Středověký hrad nese, díky obrannému významu, který měl po staletí, název "Klíč do Anglie". Jedná se také o největší anglický hrad, jenž dnes navíc patří mezi britské památky s velkým historickým významem, přičemž stavby takto označené (tzv. Scheduled Monument) jsou chráněny před neoprávněnými změnami či úpravami. Hrad má mezinárodně uznávaný status a je součástí, včetně jeho tajných chodeb a okolní krajiny, anglického dědictví.


Dunkirk do Dover Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 13/05/2024 a 19.05.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
DFDS Seaways 04:00 06:00 2 hodin Út, St, Čt, Pá, Sat, Sun
DFDS Seaways 06:00 08:00 2 hodin Každý den
DFDS Seaways 08:00 10:00 2 hodin Út, St, Čt, Pá, Sat, Sun
DFDS Seaways 10:00 12:00 2 hodin Každý den
DFDS Seaways 12:00 14:00 2 hodin Každý den
DFDS Seaways 14:00 16:00 2 hodin Každý den
DFDS Seaways 16:00 18:00 2 hodin Každý den
DFDS Seaways 18:00 20:00 2 hodin Mon, Út, St, Čt, Pá, Sat
DFDS Seaways 20:00 22:00 2 hodin Každý den
DFDS Seaways 23:59 01:59 2 hodin Út, St, Čt, Pá

Onboard the ferries

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.