Trajekt z Lobos do Corralejo

Linka Lobos Corralejo spojuje ostrov Lobos s Fuerteventura. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Naviera Nortour. Plavba probíhá 42 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 15 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Lobos Corralejo se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Lobos - Corralejo

Průměrné ceny na trase Lobos Corralejo

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných lístků zaplacené našimi zákazníky na této trase. Ceny jsou za osobu.

Průvodce přístavem Corralejo

Corralejo je město i letovisko, které se nachází na španělském ostrově Fuerteventura, jednom z Kanárských ostrovů. Město se rozkládá na ploše okolo tří kilometrů čtverečních, což z něj dělá největší rekreační středisko na ostrově. Corralejo se nachází na severním cípu Fuerteventury, blízko malého ostrůvku Lobos. Populární je mezi turisty dlouhá promenáda, na jejímž pobřeží je mnoho barů, kaváren i restaurací, kde si mohou turisté odpočinout. I přes modernizaci se městečku podařilo zachovat si svůj půvab rybářské vesnice. Corralejo má asi 11 km pláží, u všech je křišťálově čistá voda, v níž mohou návštěvníci směle plavat.

Corralejo má dva přístavy, kde je možné vybrat si z množství výletních plaveb, v nabídce je například plavba na lodi se skleněným dnem, rybolov na otevřeném moři nebo jízda na vodních skútrech. Trajekty z přístavu směřují na Lanzarote.