COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Lobos - Corralejo je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z ostrov Lobos na Fuerteventuru

Provozovatelé trajektů na trase Lobos - Corralejo

    • 5 Sailings Daily 15 min
    • Get price

Trajekt z Lobos do Corralejo

Linka Lobos Corralejo spojuje ostrov Lobos s Fuerteventura. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Naviera Nortour. Plavba probíhá 35 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 15 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Lobos Corralejo se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Corralejo

Corralejo je město i letovisko, které se nachází na španělském ostrově Fuerteventura, jednom z Kanárských ostrovů. Město se rozkládá na ploše okolo tří kilometrů čtverečních, což z něj dělá největší rekreační středisko na ostrově. Corralejo se nachází na severním cípu Fuerteventury, blízko malého ostrůvku Lobos. Populární je mezi turisty dlouhá promenáda, na jejímž pobřeží je mnoho barů, kaváren i restaurací, kde si mohou turisté odpočinout. I přes modernizaci se městečku podařilo zachovat si svůj půvab rybářské vesnice. Corralejo má asi 11 km pláží, u všech je křišťálově čistá voda, v níž mohou návštěvníci směle plavat.

Corralejo má dva přístavy, kde je možné vybrat si z množství výletních plaveb, v nabídce je například plavba na lodi se skleněným dnem, rybolov na otevřeném moři nebo jízda na vodních skútrech. Trajekty z přístavu směřují na Lanzarote.