Fishguard
Rosslare
Trajekty do Irsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Fishguard do Rosslare

Linka Fishguard Rosslare spojuje Wales s Irsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Stena Line. Plavba probíhá 13 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 3 hodin 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Fishguard Rosslare se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Alternativy trajektů z Fishguard do Rosslare

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Walesu do Irsko
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Fishguard do Rosslare?

Doba plavby trajektem z Fishguard do Rosslare je přibližně 3h 30m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Fishguard a Rosslare?

Existuje 1 trajektový operátor pro Fishguard až Rosslare a toto je
  • Stena Line

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Fishguard do Rosslare?

Rezervujte si trajekty z Fishguard do Rosslare prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Fishguard do Rosslare?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Fishguard do Rosslare s
  • Stena Line

Můžete vzít své auto na trajekt z Fishguard do Rosslare?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Fishguard do Rosslare s
  • Stena Line

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Fishguard do Rosslare?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Stena Line

Jaká je vzdálenost z Fishguard do Rosslare?

Vzdálenost mezi Fishguard a Rosslare je přibližně 82 námořních mil.

Průvodce přístavem Fishguard

Fishguard je pobřežní město v Pembrokeshire, v jihozápadní části Walesu. Je rozděleno do dvou částí: hlavní město Fishguard a Dolní Fishguard (nebo jak ho místní nazývají "Níže město"). Město se rozprostírá až k ústí řeky Gwaun, kde se nachází rybářská flotila a krátká hráz. V hlavním městě najdou návštěvníci farní kostel a typické uličky s obchody, kavárnami a puby.

Oblast v okolí města je oblíbená mezi milovníky přírody, protože je bohatá na flóru a faunu. Je zde množství divokých květin a mořských savců, včetně šedých tuleňů, dokonce zde najdete i sviňuchy a delfíni. Je zde také možné pozorovat místní ptactvo. Například druh Vodouš rudonohý (lat. Tringa totanus) se pravidelně krmí v přístavu v Dolním Fishguard. Dá se zde také vidět druh Bramborníček černohlavý (lat. Saxicola Rubicone).

Fishguard je jedním ze dvou přístavů v oblasti Pembrokeshire, které zajišťují trajektovou přepravu do Irska. Přístav se nachází v Goodwicku, pouze 1,5 km od centra města Fishguard. V trajektových terminálu přístavu operuje společnost Stena Line a najdete zde kavárna, která nabízí teplé a studené nápoje a jiné občerstvení, bar Cuppacabana a různé prodejní automaty.


Průvodce přístavem Rosslare

Vesnice Rosslare se nachází v irské provincii Wexford a již více než sto let se řadí k oblíbeným rekreačním střediskům turistů. Celý název zní Rosslare Strand, používá se k rozlišení od nedalekého přístavu Rosslare. Tamní obyvatelé jsou hrdí na to, že je jejich vesnice jednou z nejslunnějších lokalit v Irsku. Rosslare Strand drží rekord, který ukazuje, že má ročně v průměru o 300 hodin více slunečního svitu než zbytek Irska. Dlouhá písečná pláž je oceněna statusem Modré vlajky (tzn. certifikátem potvrzujícím, že místo splnilo velmi přísná pravidla), a proto je oblíbená u plavců i rodin. Nedaleko vesnice je navíc několik kvalitních golfových hřišť.

Zařízení přístavu zahrnuje restauraci, bar, čekárnu, dětský koutek, obchody, půjčovnu aut, přebalovací koutek, směnárnu a kancelář Ministerstva zemědělství. Trajekty plují do Pembroke (přejezd trvá cca 4 hodiny), Fishguard (3 hodiny a 30 minut), Cherbourg a Roscoff ve Francii.


Fishguard do Rosslare Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 15/07/2024 a 21.07.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Stena Line 01:30 05:30 4 hodin Každý den
Stena Line 14:00 17:30 3 hodin 30 minut Každý den

Na palubě trajektů

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.