Rezervujte si trajekt v Fishguard

Přístav Fishguard ve Walesu Vás spojí s přístavem Rosslare v Irsku, je tu výběr z kolem 14 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Fishguardu do Rosslaru je od 2 hodin 30 minut, trasu provozuje společnost Stena Line.

Mapa přístavu Fishguard

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Alternativy pro přístav Fishguard

Služby trajektové přepravy v Fishguard

 • Stena Line
  • 14 plaveb týdně 2 hod 30 min
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Fishguard

Fishguard je malé městečko v hrabství Pembrokeshire, Wales. Přístav ve skutečnosti není v Fishguardu, ale nachází se v Goodwick (3 km), kam se přemístil na začátku minulého století.

Ve starověkém Royal Oak Inn byla podepsaná kapitulace po bitvě Fishguardu v roce 1797, která se považuje za poslední invazi Francouzů v Anglii, kdy 1400 francouzských vojáků přistáli u Fishguard, ale jejích síla skončila velmi brzy a proto oni vzdali boj po dvou dnech.

Město se nachází na severní straně zálivu, který ji chrání před vlnami. Má poměrně mírné klima díky svému pobřežnímu umístění. Divoká zvěř kolem Fishguardu je bohatá na faunu a flóru: jsou tam barevné divoké květiny a mořské savci, včetně šedých tuleňů, a dokonce i sviňuchy a delfíni.

Jak se dostat do přístavu Fishguard

 • Fishguard - adresa trajektového přístavu

  Fishguard Harbour, Goodwick, Pembrokeshire, SA64 0BU, UK

 • Ubytování v Fishguard

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Fishguard před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Fishguard pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!