COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Wales

S bohatou historií a přírodními krásami, Wales má kulturní rozdíl od zbytku Spojeného království. Wales láká turisty díky své krásné krajině, širokým prostorům ohromujících národních parků a bohaté historií a kultuře.

Wales se nachází na západním pobřeží Velké Británie, se třemi národními parky (včetně jediného pobřežního národního parku ve Velké Británii), má pět oblastí výjimečné přírodní krásy, a pouze 3 miliony obyvatele! Ale to není vše: dva oficiální jazyky, více než 400 hradů, největší sbírka impresionistického umění (kromě Paříže) a příroda, která nabízí příležitost pro všechny druhy aktivit, jako je chůze, jízda na kole, horolezectví, golf, horská cyklistika, vodní sporty, paragliding - to jsou jen některé z nich.

Můžete najít zábavu v národním parku nebo v seznamu světového dědictví UNESCO. Dalo by se těšit na zlaté písky pláže s modrou vlajkou. Při návštěvě Walesu uvědomíte si, že čím více budete cestovat, tím více se budete učit.

Mnoho básníků a umělců byli inspirováni Walesem. Navštivte Wales a inspirujte se!

Populární provozovatelé trajektů

    • 6 plavby denně 3 hod 38 min
    • Zjistit cenu
    • 6 plavby denně 4 hod 30 min
    • Zjistit cenu

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v Wales