Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Frederikshavn

 • Frederikshavn Trajektový Prístav Autem

  Ze severu, vydejte se po 40 jih, následujíc informacní tabule do Frederikshavn. Ze západu, vydejte se po 35 východ, následujíc informacní tabule do Frederikshavn. Z jihu, vydejte se po E45 sever, následujíc informacní tabule do Frederikshavn. Když už se nacházíte ve Frederikshavn, následujte informacní tabule do prístavu.

 • Frederikshavn Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanice se nachází blízko mestkého centra, které je prepojeno s témer celým Dánskem. Frederikshavn je na trase z Hjørring, Aalborg, Copenhagen, Odense, Århus. Cesta do Copenhagen trvá približne 5 hodín 50 minut.

 • Frederikshavn Trajektový Prístav Autobusem

  Krome místních autobusových spoju, jsou tam autobusové spoje do Esbjerg, Aalborg, Brønderslev a Sindal.

 • Frederikshavn Trajektový Prístav Parkování

  Pred terminálem se nachází krátkodobé parkování: max. 8 hodin, zadarmo a nestrážené. Na dlouhodobé parkování slouží parkovište blízko terminálu s parkovacími hodinami. Cena je 5 DKK za hodinu. Plných 24 hodin stojí 50 DKK a celý týden stojí 300 DKK. Jenom Dánský kroner je akceptovaný jako platba.

 • Frederikshavn Trajektový Prístav Adresa

  Færgehavnsvej 10, 9900 Frederikshavn, Denmark

 • Ubytování v Frederikshavn

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Frederikshavn před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Frederikshavn pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Frederikshavn

Průvodce přístavem Frederikshavn

Průvodce přístavem Frederikshavn

Frederikshavn je město na severovýchodním pobřeží Jutského poloostrova v severním Dánsku. Frederikshavn byl původně nazýván Fladstrand ("plochá pláž") až do 1818, a poté, co město nabylo statuse "tržní", obdrželo také název Frederikshavn na počest krále Fredericka VI. Díky své výhodné blízkosti Baltského moře, Frederikshavn historicky byl námořní základnou strategického významu. Město je hlavním přístavem pro trajektové linky do Švédska a Norska. Město je také známé pro svůj přístav pro komerční rybolov. Dánský termín "frederikshavner" (obyvatel Frederikshavn) se používá pro označení kvalitního platýse - nejoblíbenější ryby v Dánsku. Největší pracovní loděnice Danyard byla uzavřena na konci roku 1990. A v naší době, mnoho malých společností pronajímá prostor v bývalé stavbě elektrárny.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.