Ghazaouet
Almería
Trajekty do Španělsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Ghazaouet do Almería

Trajektová trasa Ghazaouet Almería spojuje Alžírsko s Španělsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Trasmediterranea se plaví 0 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 11 hodin. zatímco Trajekty společnosti Naviera Armas se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 7 hodin.

Celkově je tu 1 plaveb týden na trase z Ghazaouetu Almería mezi Alžírsko a Španělsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Alternativy trajektů z Ghazaouet do Almería

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Alžírska do Španělsko
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Ghazaouet do Almería?

Doba plavby trajektem z Ghazaouet do Almería je přibližně 9h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Ghazaouet a Almería?

Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Ghazaouet do Almería. Jedná se o
  • Trasmediterranea
  • Naviera Armas

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Ghazaouet do Almería?

Rezervujte si trajekty z Ghazaouet do Almería prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Ghazaouet do Almería?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Ghazaouet do Almería s
  • Naviera Armas

Můžete vzít své auto na trajekt z Ghazaouet do Almería?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Ghazaouet do Almería s
  • Naviera Armas

Jaká je vzdálenost z Ghazaouet do Almería?

Vzdálenost mezi Ghazaouet a Almería je přibližně 110 námořních mil.

Průvodce přístavem Ghazaouet

Ghazaouet je nejzápadněji přístavní město Alžírska, které leží v dobře chráněném zálivu asi 70 km od města Tlemcen. Historie města se datuje zpět do románské doby, kdy se město jmenovalo Ghazaouet Ad Fratres (v překladu dva bratři), což je odvozeno od dvou skal, které se nacházejí v přístavu. Později, pod francouzskou nadvládou, byl přístav přejmenován na Nemours po francouzském aristokratovi, který tam vládl. Město mělo vynikající pověst pro své kvalitní ančovičky a sardinky, konzervované ve jeho továrně.

Se svým krytým trhem a hlavním kostelem, který nyní funguje jako knihovna, si centrum města zachovává typickou francouzskou atmosféru. Pro návštěvníky, kteří hledají dobré místo na procházku je ideální Pecherie na východním konci přístavu. Zde lze pozorovat nakládání ryb na rybářské lodě a také místních obyvatel, kteří chytají ryby. Pro ty nejlepší pláže třeba zamířit trochu dál od přístavu.

Trajekt směřuje z Ghazaouetu do Almeria ve Španělsku. Plavba trvá asi 8 hodin.


Průvodce přístavem Almería

Almería je španělské město nacházející se v jihovýchodní části země, které leží na pobřeží Středozemního moře. Andaluské město je jednou z hlavních destinací podél pobřeží v regionu, který je charakteristický panenskými plážemi a semi pouštním ekosystémem vnitrozemí. Město bylo v období kordóbského kalifátu jedním z nejdůležitějších přístavů. Jeho úzké uličky jsou plné vybělených domů, citadel a katedrál. Kromě historie a kultury, město nabízí návštěvníkům pláže, hory, pobřežní přírodní rezervace či gastronomické zážitky, což zajistí, že Vám návštěva Almeríe zůstane ještě dlouho v paměti.

Oblíbenou památkou ve městě je katedrála, která se vypíná v srdci historického centra města. Katedrála se svými věžemi a silnými zdmi podobá spíše na pevnost než na chrám. Je to proto, že město muselo v minulosti snášet časté útoky berberských pirátů. V blízkosti katedrály se také nachází klášter Purasand a biskupský palác.

Almería má přístav pro kotvení výletních lodí a normálně poskytuje spojení do Ghazaouet (Alžírsko), Oran (Alžírsko), Nador (Maroko) a Melilly.


Ghazaouet do Almería Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 15/07/2024 a 21.07.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Naviera Armas 22:00 05:00 7 hodin Sun

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.