Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Golfo Aranci

 • Golfo Aranci Trajektový Prístav Autem

  Golfo Aranci Trajektový Prístav se nachází na severovýchodní strane Sardínie. Hlavní cesta ze severu na jih je dálnice Carlo Felice SS 131. Ze severu, odbocte na SS1 (State Road 1) a 7 km následujte informacní tabule na Golfo Aranci. Když pricházíte z jihu, následujte informacní tabule na Golfo Aranci z cesty SS 131. Prístav se nachází ve Nuova Stazione Marittima.

 • Golfo Aranci Trajektový Prístav Vlakem

  Trasa Statných železnicných spoju na Sardinii je ve tvare velkého písmena Y. Hlavná trasa premává z Cagliari do Chillivani precházejíc prez Oristano a potom se rozdelí (vid písmeno Y), jedna strana smerujíc do Sassari a Porto Torres a druhá strana do Olbia a Golfo Aranci.

 • Golfo Aranci Trajektový Prístav Autobusem

  Autobusy premávají ze stanice Golfo Aranci do mnohých destinací na Sardinii. ARST provozuje spolehlivé autobusové spoje do Sardinských provincí a mají zastávku ve Golfo Aranci. Ohledem dotazu, navštivte www.arst.sardegna.it

 • Golfo Aranci Trajektový Prístav Adresa

  Nuova Stazione Marittima, 07020 Golfo Aranci, Sardinia

 • Ubytování v Golfo Aranci

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Golfo Aranci před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Golfo Aranci pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Golfo Aranci

Průvodce přístavem Golfo Aranci

Průvodce přístavem Golfo Aranci

Golfo Aranci se nachází 18 km severovýchodně od města Olbia. Nachází se mezi vlakovým nádraží a přístavem s plavbami do Civitavecchia. Díky přístavu Golfo Aranci zaujímá důležité místo ve středu Sardinie jako oblíbená destinace pro turisty. V minulosti bylo město ovládáno Aragonese, a stalo důležitým obchodním přístavem od časných 1900 let. Dnes Golfo Aranci s mnoha plážemi ukázalo se jako oblíbené přímořské letovisko. Golfo di Marinella je velmi oblíbené u turistů kvůli svému výjimečnému přírodnímu prostředí, bílým plážím a nádherným skalnatým mysům. Nádherná malá zátoka obklopená půvabnými vrcholky Monte Kanareddu a Monte Mayor pokrytá bujnou středomořskou vegetací a lemována četnými žulovými skalami, které byly vytvořené vodními proudy.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.