Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Göteborg

  • Goteborg Trajektový Prístav Autem

    Obidva trajektové terminály, které se nacházejí v Goteborgu, jsou dobre znacené z mestského centra. Masthugsterminalen - Danmarks terminál se používá pro plavby z/do Frederikshavn a je situovaný približne 4km z mestského centra Goteborgu. Majnabbeterminalen - Tysklands terminál se používá pro plavby do/z Nemecka a je okolo 6 km z mestského centra.

  • Goteborg Trajektový Prístav Adresa

    Masthugsterminalen, Andréegatan 9, 40519 Göteborg, Sweden Majnabbe, Tysklandsterminalen, 40519 Göteborg

  • Ubytování v Göteborg

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Göteborg před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Göteborg pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Göteborg

Průvodce přístavem Göteborg

Průvodce přístavem Göteborg

Göteborg je město na západním pobřeží Švédska, v kraji Västra Götaland. Toto město se často přirovnává k San Franciscu, protože tam je spousta mostů, kopců, vody, tramvají a restaurace s mořskými plody. Göteborg má dlouhou a úspěšnou tradici obchodu a průmyslu, a některé z nejvýznamnějších společností v severských zemích, jako je Volvo, SKF, ESAB, Hasselblad, mají zde své kořeny a hlavní kanceláře. Hodně švédského exportu a importu prochází přístavem v Göteborgu. Král Gustav II Adolf hledal příležitostí pro obchod se západem, a tak založil Göteborg na počátku 17. století jako reakce na vysoké poplatky Danů za použití úzkého průlivu mezi oběma zeměmi. Jako Kalvinista a podnikatel Gustav obdivoval holandské obchodníky a nabízel jim obchodovat a žít v Göteborgu. Pod jejich vlivem se vytvořilo toto město, kde je možné ještě ucítit atmosféru Holandska.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.