COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Heysham - Douglas je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Heysham do Douglas

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Anglie na ostrov Man

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Heysham - Douglas

    • 3 Sailings Daily 3 hr 45 min
    • Get price

Trajekt z Heysham do Douglas

Linka Heysham Douglas spojuje Anglie s ostrov Man. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Steam Packet. Plavba probíhá 21 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 3 hodin 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Heysham Douglas se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Heysham

Heysham je vesnička v hrabství Lancashire, na severozápadním pobřeží Anglie. Je z ní výhled na zátoku Morecambe. Tato malá půvabná vesnice je vzdálena jen kousek od Lancasteru. Heysham je plný krásných domečků ze 17. století. Je známý svými barevnými květinovými záhony, které již dvakrát získali v Británii cenu v soutěži Bloom Gold. Poměrně blízko obce jsou dvě jaderné elektrárny, ale také lesy, pastviny, písečné pláže a kamenné útesy.

Trajekty se z přístavu plaví do Irska a na ostrov Man (společnost Isle of Man Steam Packet Company). Přístav má k dispozici čekárnu s TV a prodejními automaty, snack bar a restauraci, dětský koutek a také toalety pro zdravotně postižené.


Průvodce přístavem Douglas

Douglas je hlavním městem ostrova Man a jeho největším městem. Je centrem ostrova pro lodní dopravu, nakupování a zábavu. To je sídlo vlády ostrova a jeho finanční centrum. Douglas se nachází v zátoce na východním pobřeží ostrova, na soutoku dvou řek - Do a Glass (od nichž dostal své jméno). Střed města má spíše mírné údolí, zatímco severozápadní a jihovýchodní části jsou kopcovité. Město je obklopeno několika menšími městy a obcí.
Douglas byl hlavním městem ostrova Man od roku 1863, předtím hlavním městem byl Castletown, se kterým jeho teď spojuje železnice. V Douglas sídlí Tinvald - jeden z nejstarších parlamentů na světě.