COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hirtshals - Larvik je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Dánska do Norsko

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Hirtshals - Larvik

    • 14 Sailings Weekly 3 hr 45 min
    • Get price

Trajekt z Hirtshals do Larvik

Linka Hirtshals Larvik spojuje Dánsko s Norsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Color Line. Plavba probíhá 14 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 3 hodin 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Hirtshals Larvik se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Hirtshals

Přístavní město Hirtshals leží na pobřeží průlivu Skagerrak na ostrově Vendsyssel-Thy, což se nachází v horní části poloostrova Jutland v severním Dánsku. Město známé svým rybářským a trajektovým přístavem je ekonomicky silně závislé na rybolovu a cestovním ruchu, což v letních měsících podporuje i nabídka pronájmu mnoha domů. Trajekty, jejichž cílem je tento přístav, mají na palubě turisty směřující mj. i za nákupy do místních obchodů. Obzvláště Norové sem každoročně míří za nákupy. K návštěvě jistě stojí i jedno z největších evropských akvárií, Nordsoen Oceanarium, kde je k vidění více než 70 různých druhů.

Přístav toho nabízí spoustu, a to při zachování autentické atmosféry. Během návštěvy Hirtshals si můžete vychutnat přírodní prostředí, které přímo vybízí k outdoorových aktivitám.

Z přístavu vyplouvají trajekty do měst Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Larvik, Seydisfjordur a Torshavn.


Průvodce přístavem Larvik

Larvik je město i přístav, který se nachází v kraji Vestfold v Norsku, přičemž se jedná o místo, jehož historie lze dohledat až do pozdního 17. století. Město bylo totiž založeno v roce 1671, a to prvním hrabětem oblasti Laurvig - Ulrik Fredrik Gyldenlove. K vidění je v Larviku například majetek rodiny Treschow, který v současné době vlastní Mille-Marie Treschow, nejbohatší žena Norska. Jmění této rodiny se vztahuje k dvacátým letům 19. století, kdy poslední hrabě oblasti Laurvig oznámil svůj bankrot. Mezi populární atrakce města patří muzeum Hedrum Rural Museum, kostel Berg Stone Church, sdružení Larvik Art Association, řezbářství z doby bronzové (Bronze Age Carvings at Haugen) v Haugen, sdružení Larvik Art Association, oblast the Brunla Burial Area, galerie Galleri Winther.

Z Larviku denně vyplouvají trajekty do dánského Hirtshals. Check-in se otevírá 2 hodiny před vyplutím a všichni cestující musí být přítomni u registrace nejpozději hodinu před odjezdem.