Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Hirtshals

 • Hirtshals Trajektový Prístav Autem

  Prístav se nachází 15-20 minut od mestského centra Hirtshals. Následujte dálnici E39 smerem na Hirtshals. Když už se nacházíte ve meste, následujte informacní tabule do prístavu.

 • Hirtshals Trajektový Prístav Vlakem

  Na Color Line terminále se nachází vlakové nástupište.

 • Hirtshals Trajektový Prístav Autobusem

  Autobusová stanice se nachází približne 10 minut peši z prístavu.

 • Hirtshals Trajektový Prístav Adresa

  Color Line Norgeskajen 2, 9850 Hirtshals, Denmark Fjord Line Nordsøterminalen, Containerkajen 4, 9850 Hirtshals, Denmark

 • Ubytování v Hirtshals

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Hirtshals před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Hirtshals pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Hirtshals

Průvodce přístavem Hirtshals

Co dělat v Hirtshals?

Kromě autentické atmosféry je toho zde mnoho k vidění i vyzkoušení - okolní příroda přímo vybízí k outdoorovým aktivitám. K dispozici jsou čtyři parky v rámci Fun Park-Hirtshals, kam míří hlavně milovníci zvířátek, tedy rodiny s dětmi. Zdolat můžete například i téměř 150 schodů majáku, z jehož vrcholu je bezkonkurenční výhled na město i moře. Váže se k němu i příběh o muži, který se zde oběsil. Obyvatelé Hirtshals o něm začali mluvit jako o Petru “Hrozném” a obviňovat jej, neboť věřili, že chce, aby se maják přestal používat. Podle místních byl "Petr “Hrozný” takový zvláštní člověk žijící na útesech, a to ke značné nelibosti místních rybářů. Obrovským městským lákadlem je největší akvárium severní Evropy - Nordsøen Oceanarium, které vás vtáhne do hlubin a provede podmořským světem. Díky rozloze (10 tisíc metrů čtverečních, 5 tisíc metrů čtverečních venkovní plochy), na které je rozmístěno 70 nádrží s více než 6500 druhy ryb a dalšími mořskými živočichy, se v tomto gigantickém objektu dá strávit celý den bez sebemenšího náznaku nudy. Každý si zde najde něco - zvířátka, zábava i hravé učení pro všechny věkové skupiny. Mezi další zajímavosti lze zařadit muzea - jako první uveďme Bunker Museum Hirtshals, kde můžete na vlastní oči vidět místní prvek německé obrany z druhé světové války. Muzeum se skládá z 54 bunkrů společně s různými zbraněmi, radary, světlomety aj. Další v pořadí je potom Muzeum Hirtshals, které bylo založeno ve starém rybářském domě z roku 1880 a které má stálou expozici zaměřenou na historii města a přístavu.

Jaká je doprava v Hirtshals?

Hirtshals a okolí se dá projet autem, ať už vlastním či pronajatým, popřípadě městskou hromadnou dopravou. V tomto přístavním městě jsou k dispozici i kola, která si můžete půjčit zcela zdarma.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.