COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Holyhead - Dublin je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Walesu do Irsko

Provozovatelé trajektů na trase Holyhead - Dublin

    • 5 Sailings Daily 2 hr 15 min
    • Get price
    • 4 Sailings Daily 3 hr 15 min
    • Get price

Trajekt z Holyhead do Dublin

Trajektová trasa Holyhead Dublin spojuje Wales s Irsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Irish Ferries se plaví 5 krát za den s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 15 minut. zatímco Trajekty společnosti Stena Line se plaví 4 krát za den, plavba trvá od 3 hodin 15 minut.

Celkově je tu 63 plaveb týden na trase z Holyheadu Dublin mezi Wales a Irsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Holyhead

Holyhead je největší město na ostrově Anglesey na severu Walesu. Nachází se na ostrově Holy Island (Svatý ostrov), který je spojen s Anglesey mostem Four Mile Bridge. V polovině 19. století financoval místní filantrop výstavbu hráze "Cobb", přes kterou nyní vede hlavní silnice a železniční trať z / do Holyhead. V centru města najdete řadu míst, kde se dá najíst či nakoupit. Je zde také kino a divadlo. Holyhead často slouží těm, kteří jen potřebují přenocovat během cesty, a proto zde najdete spoustu ubytovacích kapacit pro všechny rozpočty. Kromě toho se můžete těšit na rybaření, golf s přáteli nebo si vyzkoušet plachtění. Přidejte k tomu nádhernou scenérii při procházkách podél pobřeží a zaručeně nebude zklamáni!

Z rušného přístavu v Holyhead se plaví trajekty do Dublinu a Dun Laoghaire v Irsku. Přístav je irskou vstupní branou pro pozemní dopravu ze severního a středního Anglie a Walesu.


Průvodce přístavem Dublin

Dublin je hlavní a největší město v Irsku, nachází se v blízkosti středu východního pobřeží Irska, při ústí řeky Liffey. Dublin je hlavním městem Irska již od středověku.
Dublin je taký hlavním přístavem země v Irském moři. Pokládá se, že první zmínky o Dublinu byly vyrobeny v 140 r. n.l. Ptolemaiosem, který odkazoval na keltské sídliště Eblana Kivitas. Současné město bylo založeno Skandinávci v roce 841 a stalo se baštou a království Vikingů na ostrově.
V 1169 r. Dublin dostal se pod kontrolu Britů a od té doby se stal centrem různých konfliktů a válek po celá staletí.
Dublin je známý pro své historie pivovarnictví a je domovem mnoha slavných spisovatelů: Bernard Shaw, Oskad Wilde, Jonathan Swift, a samozřejmě, James Joyce.