Trajekt z Huelvy do Las Palmasu

Trajektová trasa Huelva Las Palmas spojuje Španělsko s Gran Canaria a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Fred Olsen Express se plaví 2 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 36 hodin. zatímco Trajekty společnosti FRS VI se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 34 hod 15 min.

Celkově je tu 3 plaveb týden na trase z Huelva Las Palmas mezi Španělsko a Gran Canaria. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Huelva - Las Palmas

Průměrné ceny na trase Huelva Las Palmas

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Huelva Las Palmas je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Huelva

Huelva je hlavním městem provincie Huelva v autonomní oblasti Andalusie v jihozápadní části Španělska. Toto přístavní město leží v Cádizském zálivu, kam ústí řeky Oddíl a River Tinto. Historie města sahá až do roku 3000 před naším letopočtem. Bylo zde nalezeno množství římských artefaktů a kdysi se zde nacházela i římská mincovna.

Návštěvníci města mají možnost prohlédnout si místa, která mají souvislost s Kryštofem Kolumbem - Moguer, Palos de la Frontera a klášter La Rábida. V části města zvané "Contado" jsou zase krásné stavby barokní architektury. Jedním z vrcholů města v kulturním kalendáři je pouť El Rocio, která byla prohlášena za místo mezinárodního turistického zájmu.

Trajektový terminál se nachází ve vnější části přístavu a je přístupný bezplatnými autobusovými transfery, které přepravují cestující z přístavu do centra města Huelva a naopak.

Průvodce přístavem Las Palmas

Španělské město Las Palmas de Gran Canaria je hlavním městem ostrova Gran Canaria na Kanárských ostrovech. Město leží v severovýchodní části ostrova, v okolí jsou dvě zátoky a mnoha krásných pláží. Las Palmas de Gran Canaria bylo založeno v roce 1478 a má významné kulturní i historické dědictví, které se primárně soustředí ve čtvrti Vegueta, což je nejstarší část města, která byla v roce 1990 připsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Součástí tohoto města je také jeden z nejdůležitějších přístavů v Evropě - Puerto de la Luz - to pomáhá dodat městu kosmopolitní ráz. Tamní nabídka služeb a atrakcí je pestrá, nedaleko centra města však turisté najdou neskutečné pláže s křišťálově čistou vodou.

Las Palmas spojuje několik ostrovů (Fuerteventura, Lanzarote, La Palma, Tenerife) a také jih Španělska (Huelva a Cádiz).