Trajekt z Huelvy do Santa Cruz de Tenerife

Trajektová trasa Huelva Santa Cruz de Tenerife spojuje Španělsko s Tenerife a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Fred Olsen Express se plaví 2 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 31 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti FRS VI se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 37 hod 20 min.

Celkově je tu 3 plaveb týden na trase z Huelva Santa Cruz de Tenerife mezi Španělsko a Tenerife. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Huelva - Santa Cruz de Tenerife

Průměrné ceny na trase Huelva Santa Cruz de Tenerife

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Huelva Santa Cruz de Tenerife je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Huelva

Huelva je hlavním městem provincie Huelva v autonomní oblasti Andalusie v jihozápadní části Španělska. Toto přístavní město leží v Cádizském zálivu, kam ústí řeky Oddíl a River Tinto. Historie města sahá až do roku 3000 před naším letopočtem. Bylo zde nalezeno množství římských artefaktů a kdysi se zde nacházela i římská mincovna.

Návštěvníci města mají možnost prohlédnout si místa, která mají souvislost s Kryštofem Kolumbem - Moguer, Palos de la Frontera a klášter La Rábida. V části města zvané "Contado" jsou zase krásné stavby barokní architektury. Jedním z vrcholů města v kulturním kalendáři je pouť El Rocio, která byla prohlášena za místo mezinárodního turistického zájmu.

Trajektový terminál se nachází ve vnější části přístavu a je přístupný bezplatnými autobusovými transfery, které přepravují cestující z přístavu do centra města Huelva a naopak.

Průvodce přístavem Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife je španělské město na ostrově Tenerife, na Kanárských ostrovech (Španělsko).
Historie Santa Cruz de Tenerife sahá o něco déle než 400 let. Ve skutečnosti, navzdory tomu, že Alonso Fernandez de Lugo přistál na tomto pobřeží již v 1494 roce, město se nezačalo vyvíjet v průběhu dalšího století. Přístavní město sloužilo jako motor růstu a proměnilo město do druhého nejlidnatějšího na Kanárských ostrovech.
Kolem přístavu je městská trasa rozdělena do bulvárů a širokých tříd vyznačených prominentním dědictvím modernistické architektury. V centru města v blízkosti moře je Plaza de España na místě bývalého hradu San Cristóbal.
Nakupování je zde vynikající a většina návštěvníků začíná svou nákupní cestu z oblasti Španělska u moře.