Hull
Zeebrugge
Trajekty do Belgie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Hull do Zeebrugge

Linka Hull Zeebrugge spojuje Anglie s Belgie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, P&O Ferries. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 13 hodin 15 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Hull Zeebrugge se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Hull do Zeebrugge?

Doba plavby trajektem z Hull do Zeebrugge je přibližně 13h 15m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Hull a Zeebrugge?

Existuje 1 trajektový operátor pro Hull až Zeebrugge a toto je
  • P&O Ferries

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Hull do Zeebrugge?

Rezervujte si trajekty z Hull do Zeebrugge prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Průvodce přístavem Hull

Anglické město Hull, popř. oficiální název Kingston upon Hull, se nachází v honosném kraji East Riding of Yorkshire, na severovýchodě Anglie. Město včetně přístavu leží na břehu řeky Hull, která ústí do řeky Humber, asi 40 km od Severního moře. Historie města sahá až do 12. století, kdy mnichové z Meaux Abbey potřebovali přístav pro export vlny, kterou shromáždili v jejich panství.

Dnešní město Hull se značně liší od toho v minulosti, v posledních několika letech navíc prošlo rekonstrukcí. Město bylo vyhlášeno za britské Město kultury pro rok 2017, a to díky velké míře kulturního i sportovního dědictví. Návštěvníci by neměli zapomenout prozkoumat Staré město a muzeum (Museum Quarter), Hull Marina a akvárium The Deep, které patří k největším na světě a nachází se na Sammy's Point. Z pohledu sportovních nadšenců je toto město známé díky fotbalovému týmu Premier League, fotbalovému klubu Hull City a týmu Super League Rugby nebo Hull FC Rugby Club.

Trajekty odjíždějí z přístavu do Rotterdamu, nizozemského Europortu, s přejezdem trvajícím mezi 10 a 11 hodinami. Vyplouvá se rovněž do Zeebrugge v Belgii, přičemž cesta trvá cca 14 hodin, a do finského města Hamina (každý týden).


Průvodce přístavem Zeebrugge

Zeebrugge je přístavní město na pobřeží Belgii, které je administrativně součástí města Bruggy. Slouží jako mezinárodní přístav a letovisko s hotely, kavárny a pláže. Zeebrugge hrál důležitou roli ve vývoji města Bruggy, které bohužel přišlo o svůj přístav kvůli zanášení před stovkami let. Výstavba nového námořního přístavu v Zeebrugge začala na počátku 20. století, a pak se začala zvyšovat pověst města jako centra umění a cestovního ruchu. Tento přístav je také nejdůležitějším rybářským přístavem v Belgii a velkoobchodní rybí trh, který se nachází tady, je jedním z největších v Evropě. Zebrugge je nejen osobním přístavem s trajekty do Velké Británie, ale slouží také jako centrální přístav pro evropský automobilový průmysl, a je hlavním dopravním uzlem pro dovoz, zpracování a skladování energie, zemědělských produktů a dalších obecných nákladů.


Na palubě trajektů

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.