COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hydra - Poros je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Hydra - Poros

    • 4 Sailings Daily 30 min
    • Get price
    • 7 Sailings Weekly 30 min
    • Get price

Trajekt z Hydra do Poros

Trajektová trasa Hydra Poros spojuje Sarónske ostrovy s Sarónske ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Hellenic Seaways se plaví 4 krát za den s dobou trvání plavby kolem 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Alpha Lines se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 30 minut.

Celkově je tu 35 plaveb týden na trase z Hydry Poros mezi Sarónske ostrovy a Sarónske ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Hydra

Hydra patří do skupiny Sarónskych ostrovů, které leží v Egejském moři, mezi Sarónskym a Argolským zálivem. Tento řecký ostrov je oddělen od Peloponésu pouze úzkým pásem vody. Jméno ostrova je odvozeno od množství přírodních pramenů na ostrově (Hydra je řecky voda). V hlavním městě ostrova - Hydra Port - se nachází přístav, restaurace, trhy, obchody či galerie.

Pokud budete chtít ostrov prozkoumat, budete se muset spolehnout na své nohy, vodní taxi nebo oslíka, protože cokoliv poháněné motorem je zde přísně zakázáno. Protože jsou však osídlené části ostrova poměrně malé, většina lidí i tak chodí rádo všude pěšky.

Z ostrova se denně plaví katamarány a "létající delfíni" do řeckého přístavu Pireus. Plavba trvá přibližně 1 hodinu, nebo 3 až 3 1/2 hodiny s konvenčním trajektem. Ostrov je propojen trajektovými linkami i s ostatními ostrovy v Sáronském zálivu a také s populární letní destinací Porto Cheli.