Magic Sea Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Magic Sea Ferries

Magic Sea Ferries je řecká trajektová společnost, která zajišťuje pravidelné plavby z Pirea na Saronské a Kykladské ostrovy v Egejském moři.

Tato rostoucí trajektová společnost má ve své flotile dvě plavidla. Cat 1 je moderní, vysokorychlostní loď s dostatečným prostorem pro 1000 cestujících a 200 vozidel na jednu cestu.

Magic I pojme více než 300 cestujících a zavazadla cestujících nejsou nijak omezena. Ti, kteří cestují s Magic Sea Ferries, mohou očekávat širokou nabídku pohodlných sedadel a také panoramatický výhled na Egejské moře z horní paluby.

Loď vyplouvá z Pirea na Saronské ostrovy Hydra a Agia Marina (Aegina) a nabízí také přejezdy na některé z nejmalebnějších Kykladských ostrovů, například Kea, Kythnos, Serifos, Sifnos a další. Cestujícím se doporučuje, aby se dostavili 1 hodinu před odjezdem, pokud cestují s vozidlem.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Magic Sea Ferries s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Magic Sea Ferries

Všechny trasy Magic Sea Ferries

Magic Sea Ferries routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.