COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hydra - Porto Heli je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Hydra do Porto Heli

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Sarónských ostrovů do Řecko

Provozovatelé trajektů na trase Hydra - Porto Heli

    • 12 Sailings Daily 50 min
    • Get price

Trajekt z Hydra do Porto Heli

Trajektová trasa Hydra Porto Heli spojuje Sarónske ostrovy s Řecko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Hellenic Seaways se plaví 6 krát za den s dobou trvání plavby kolem 50 minut. zatímco Trajekty společnosti Hellenic Seaways se plaví 6 krát za den, plavba trvá od 50 minut.

Celkově je tu 12 plaveb den na trase z Hydry Porto Heli mezi Sarónske ostrovy a Řecko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Hydra

Hydra patří do skupiny Sarónskych ostrovů, které leží v Egejském moři, mezi Sarónskym a Argolským zálivem. Tento řecký ostrov je oddělen od Peloponésu pouze úzkým pásem vody. Jméno ostrova je odvozeno od množství přírodních pramenů na ostrově (Hydra je řecky voda). V hlavním městě ostrova - Hydra Port - se nachází přístav, restaurace, trhy, obchody či galerie.

Pokud budete chtít ostrov prozkoumat, budete se muset spolehnout na své nohy, vodní taxi nebo oslíka, protože cokoliv poháněné motorem je zde přísně zakázáno. Protože jsou však osídlené části ostrova poměrně malé, většina lidí i tak chodí rádo všude pěšky.

Z ostrova se denně plaví katamarány a "létající delfíni" do řeckého přístavu Pireus. Plavba trvá přibližně 1 hodinu, nebo 3 až 3 1/2 hodiny s konvenčním trajektem. Ostrov je propojen trajektovými linkami i s ostatními ostrovy v Sáronském zálivu a také s populární letní destinací Porto Cheli.


Průvodce přístavem Porto Heli

Průvodce Porto Heli