Trajekt z Ibizy na Formenteru

Trasa trajektu z Ibiza Formentera spojuje Ibiza s Formentera i nyní je provozovaná 5 lodními společnostmi. Balearia provozuje své plavby až 31 krát den, Trasmapi 24 krát den, Aquabus 8 krát den, Mediterranea Pitiusa 17 krát den & Trajekt společnosti Trasmapi Car je k dispozici 4 krát den.

Celkově jsou tady v nabídce 84 plavby den na trase z Ibiza Formentera mezi Ibiza a Formentera, s 5 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Ibiza - Formentera

Průměrné ceny na trase Ibiza Formentera

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Ibiza Formentera je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Ibiza

Město Ibiza je obec ve Španělsku. Nachází se na jihovýchodním pobřeží ostrova Ibiza. Město má populaci 37.408 lidí, je hlavním městem a nejlidnatější osadou na ostrově, který je součástí Baleárských ostrovů spolu s Formenterou, Mallorcou a Menorcou. Ostrov a město je široce známé pro svůj bohatý noční život, a jeho kluby lákají návštěvníky z celého světa. V dávných dobách město bylo fénickou a punskou osadou, a proto na Ibize najdete zajímavé dědictví různých kultur, které ji obývaly: Féničané, Řekové, Římané, a dokonce i Norové.

Průvodce přístavem Formentera

Formentera je nejmenší ze skupiny Baleárských ostrovů. Nachází se asi 100 km od pevniny Španělska.

Formentera má rozlohu 82 km², ale v tomto malém prostoru má všechno: nedotčené bílé pláže, krásné útesy a klidnou krajinu.