Trasmapi
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trasmapi

Trasmapi je přední poskytovatel trajektové osobní přepravy mezi Baleárskými ostrovy Ibiza a Formentera s každoročně narůstajícím počtem lodí, plaveb a samozřejmě zákazníků.

Moderní flotila složená z pěti trajektů umožňuje společnosti Trasmapi uskutečnit mezi ostrovy Ibiza a Formentera (často nazývané Pityuské ostrovy nebo tzv."Piniové ostrovy") až osm plaveb denně. Během letní sezóny se tento počet zvyšuje na více než 20 plaveb za den. Trajekty mají nosnost 250 až 450 cestujících, přičemž některé z nich jsou schopné přepravit i motorová vozidla.

Lodě se plaví 17 km dlouhou cestou z přístavu na jihu Ibizy do přístavu La Savina na severu ostrova Formentera.

Všechny lodě jsou vybaveny klimatizací a mají krytý prostor na sezení. Je na nich i otevřená horní paluba, kde se dá opalovat.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Trasmapi, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Trasmapi. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Trasmapi s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.