COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Aquabus

Aquabus provozuje celoroční spojení mezi ostrovy Ibiza a Formentera. Společnost Aquabus, založená v roce 1985, poskytuje přátelské služby, flexibilní plavební řády, stejně jako jedny z nejlepších cen.

Aquabus Ferry Boats je součástí profesionální námořní školy Aquabus, která nabízí námořní kurzy. Společnost má také lokální provoz, který spojuje nejpopulárnější kluby a pláže na Ibize.

Jelikož lodě Aquabus jsou poměrně malé, jsou schopny plavat blízko pobřeží, a proto je možné si na nich vychutnat nádherný pohled na mořský svět v okolí ostrova Formentera.

Trajekty společnosti Ibiza Formentera se plaví každý den, celoročně a cesta trvá přibližně čtyřicet minut. Aquabus je tedy skvělou volbou pro ty, kteří se chtějí dostat na Ibizu a Formenteru, a to vše v úžasné rodinné atmosféře!

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Aquabus, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Aquabus. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Aquabus s alternativními trajektovými operátory.

Na palubě Aquabus