Aquabus
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Aquabus

Aquabus provozuje celoroční spojení mezi ostrovy Ibiza a Formentera. Společnost Aquabus, založená v roce 1985, poskytuje přátelské služby, flexibilní plavební řády, stejně jako jedny z nejlepších cen.

Aquabus Ferry Boats je součástí profesionální námořní školy Aquabus, která nabízí námořní kurzy. Společnost má také lokální provoz, který spojuje nejpopulárnější kluby a pláže na Ibize.

Jelikož lodě Aquabus jsou poměrně malé, jsou schopny plavat blízko pobřeží, a proto je možné si na nich vychutnat nádherný pohled na mořský svět v okolí ostrova Formentera.

Trajekty společnosti Ibiza Formentera se plaví každý den, celoročně a cesta trvá přibližně čtyřicet minut. Aquabus je tedy skvělou volbou pro ty, kteří se chtějí dostat na Ibizu a Formenteru, a to vše v úžasné rodinné atmosféře!

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Aquabus, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Aquabus. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Aquabus s alternativními trajektovými operátory.

Na palubě Aquabus

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.