Trajekt z Ibizy do Palmy

Trajektová trasa Ibiza Palma spojuje Ibiza s Mallorca a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Balearia se plaví 3 krát za den s dobou trvání plavby kolem 2 hodin. zatímco Trajekty společnosti Trasmediterranea se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 4 hod.

Celkově je tu 22 plaveb týden na trase z Ibiza Palma mezi Ibiza a Mallorca. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Ibiza - Palma

Průměrné ceny na trase Ibiza Palma

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Ibiza Palma je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Ibiza

Město Ibiza je obec ve Španělsku. Nachází se na jihovýchodním pobřeží ostrova Ibiza. Město má populaci 37.408 lidí, je hlavním městem a nejlidnatější osadou na ostrově, který je součástí Baleárských ostrovů spolu s Formenterou, Mallorcou a Menorcou. Ostrov a město je široce známé pro svůj bohatý noční život, a jeho kluby lákají návštěvníky z celého světa. V dávných dobách město bylo fénickou a punskou osadou, a proto na Ibize najdete zajímavé dědictví různých kultur, které ji obývaly: Féničané, Řekové, Římané, a dokonce i Norové.

Průvodce přístavem Palma

Město Palma je hlavním městem španělského ostrova Mallorca a obsahuje, ve srovnání s jinými městy na Baleárských ostrovech, nejvíce historických památek. Počet obyvatel přesáhl hranici 300 000 osob. Co se minulosti týče, tamní vládcové zanechali ve městě svou stopu v podobě působivých staveb jako například krásná katedrála Le Seu. Pro město jsou typické úzké uličky, odlehlá nádvoří, přístav a řada rekonstruovaných historických budov. Vše je krásně propojeno, takže se dá město prozkoumat pěšky. Široká třída Passeig d'es Born představuje hlavní promenádu a kromě toho, že protíná město, je tato ulice lemovaná stromy a nabízí mnoho obchodů, restaurací, kaváren i barů. Městské hradby byly postaveny na místě těch středověkých, přičemž byly vybudovány tak, aby se jednalo o silný prvek ochrany ostrova před vetřelci. Hradby mají chodník, který je oblíbený místními obyvateli i turisty, a odkud je krásný výhled na katedrálu a staré město.

Od přístavu odplouvají trajekty do destinací jako Ibiza, Barcelona, ​​Valencii a Denia.