Ithaka
Sami
Trajekty do Kefalonie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Ithaka do Sami

Trajektová trasa Ithaka Sami spojuje Jónské ostrovy s Kefalonie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Kefalonian Lines se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 25 minut. zatímco Trajekty společnosti Levante Ferries se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 20 minut.

Celkově je tu 14 plaveb týden na trase z Ithaka Sami mezi Jónské ostrovy a Kefalonie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Jónské ostrovy do Kefalonie
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Ithaka do Sami?

Doba plavby trajektem z Ithaka do Sami je přibližně 22m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Ithaka a Sami?

Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Ithaka do Sami. Jedná se o
  • Kefalonian Lines
  • Levante Ferries

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Ithaka do Sami?

Rezervujte si trajekty z Ithaka do Sami prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Průvodce přístavem Ithaka

Ithaka je řecký ostrov v Jónském moři, který je součástí Jónských ostrovů. Leží severovýchodně od ostrova Kefalonia, jen kousek od řecké pevniny. Ostrov má dvě části - zhruba v polovině ostrova se nachází zátoka Molos, která se zařezává tak hluboko, že v nejužším místě je Ithaka široká pouze 500 m. V hlavním městě ostrova - Ithaki - je jeden z největších přírodních přístavů na světě. Přístav je chráněn malým ostrůvkem zvaným Lazaretto. Ten v minulosti sloužil jako věznice. Najdeme zde kostelík zasvěcený Ježíši Spasiteli.

Město Ithaka se nachází na jižním pobřeží ostrova, a podařilo se mu udržet svou tradiční Jónskou architekturu. Má mnoho barů, restaurací, taveren, obchodů či klubů. Oblíbenou atrakcí na ostrově je jeskyně nymf, nazývaná i mramorová jeskyně. Má dva vchody - jeden pro bohů a jeden pro smrtelníky. Uvnitř jeskyně jsou krásné stalaktity a podle Homéra sem Odysseus schoval dary, které mu dal fajský král Alkinoos.

Z přístavu se plaví trajekty do destinací jako je Kefalonie, Lefkada, Patra a Astakos, stejně jako města Patra přes Kefalonii.


Ithaka do Sami Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 10/06/2024 a 16.06.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Levante Ferries 07:40 08:00 20 minut Každý den
Levante Ferries 17:15 17:35 20 minut Každý den

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.