Janov
Tunis
Trajekty do Tunisko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Janov do Tunis

Trasa trajektu z Janova Tunis spojuje Itálie s Tunisko i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Grandi Navi Veloci provozuje své plavby až 3 krát týden, CTN Ferries 2 krát týden & Trajekt společnosti CTN Ferries je k dispozici 3 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 8 plavby týden na trase z Janova Tunis mezi Itálie a Tunisko, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Itálie do Tuniska
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Janov do Tunis?

  Doba plavby trajektem z Janov do Tunis je přibližně 20h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Janov do Tunis?

  Cena trajektu z Janov do Tunis se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Janov do Tunis je 496 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Janov a Tunis?

  Existuje 3 populárních provozovatelů trajektů pro Janov do Tunis. Jedná se o
  • Grandi Navi Veloci
  • CTN Ferries
  • CTN Ferries
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Janov do Tunis?

  Rezervujte si trajekty z Janov do Tunis prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Janov do Tunis?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Janov do Tunis s
  • Grandi Navi Veloci
  • CTN Ferries
  • CTN Ferries
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Janov do Tunis?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Janov do Tunis s
  • Grandi Navi Veloci
  • CTN Ferries
  • CTN Ferries
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Janov do Tunis?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Grandi Navi Veloci
  • CTN Ferries
 • Jaká je vzdálenost z Janov do Tunis?

  Vzdálenost mezi Janov a Tunis je přibližně 457 námořních mil.

Průvodce přístavem Janov

Janov je přístavní město v Itálii, které leží na pobřeží Středozemního moře. Je to hlavní město regionu Ligurie. Stará část města má dlouhou a bohatou historii v umění, hudbě, architektuře a gastronomii, od roku 2006 je na seznamu světového dědictví UNESCO. Navíc, v roce 2004 bylo město prohlášeno za Evropské hlavní město kultury. Je také rodištěm Kryštofa Kolumba a Niccola Paganiniho.

Historické centrum Janova je bludištěm náměstí a typických úzkých a tmavých uliček, tzv. carrugi. Ve městě je cítit vliv středověku, stejně jako 16. století a období baroka (náměstí San Matteo či síť paláců na Via Garibaldi). Návštěvníci si mohou prohlédnout pozůstatky zdí ze 17. století, a to v blízkosti katedrály svatého Lorenza, která je nejnavštěvovanějším bohoslužebným místem v Janově.

Janov je největší obchodní a průmyslový přístav v Itálii a jeden z nejrušnějších evropských přístavů ve Středozemním moři. Přístavní terminál se nachází v Calata Chiappella mezi Ponte Assereto a Ponte Colombo, má mnoho pater, ale je přístupný i pro cestující na invalidním vozíku. Návštěvníci najdou na nejvyšším patře terminálu čekárny a nákupní centrum. Trajekty z přístavu směřují na Sardinii, Sicílii, Korsiku, do Španělska, Tuniska a Maroka.


Průvodce přístavem Tunis

Tunis je hlavním městem stejnojmenné země. Město se nachází na břehu zálivu Tunis Středozemního moře, za Tuniským jezerem. Město se táhne podél pobřežní pláně a okolních kopců. Tunis je město s dlouhou historií. V 2. tisíciletí př. n.l. město se původně jmenovalo Tunes a bylo založeno Libyjci, a pak v průběhu času jeho území bylo obýváno Berbery nebo Numidijci. První písemná zmínka o městě pochází z roku 814. V 9. století před naším letopočtem bylo město dobyto Féničané z Kartága. Berbeři ho přivedl zpět pod svou kontrolou v roce 395 před naším letopočtem, ale brzy opět přišli o město, když Agathocles napadl Afriku. V 146 roce př.n.l. Římané zničili Tunis (spolu s Kartágo). Nicméně, později bylo město přestavěno a stalo se významným místem na mapě světa.


Janov do Tunis Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 27/11/2023 a 03.12.2023


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Grandi Navi Veloci 15:00 16:30 25 hodin 30 minut Sun
CTN Ferries 16:00 18:00 26 hodin Sun
Grandi Navi Veloci 18:00 19:30 25 hodin 30 minut Čt

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.