COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

CTN Ferries

Společnost CTN Ferries nebo Compagnie Tunisien de Navigation již více než čtyři dekády propojuje hlavní přístavy Tuniska s evropskou pevninou přes Středozemní moře.

Od svého vzniku v roce 1959 se CTN Ferries podařilo vytvořit flotilu, která ji řadí mezi nejvlivnější trajektové společnosti v oblasti a umožňuje jí nabízet nejvyšší kvalitu služeb, ať už jde o frekvenci plaveb, zážitek z plavby nebo celkovou užitečnost.

CTN Ferries poskytuje pravidelnou přepravu mezi přístavy v Tunisku a v severním Středomoří, a to prostřednictvím moderní flotily šesti lodí, které slouží pro osobní i nákladní vozidla. Jejich dva největší automobilové trajekty - Carthage a TRAN - jsou dobře vybaveny a zajišťují cestujícím pohodlnou, luxusní a příjemnou cestu.

Vybavení na palubě automobilových trajektů zahrnuje recepci, výběr z restaurací, noční bar, kavárnu, bar u bazénu, dětský koutek, bazén, Jacuzzi a bezcelní obchody.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti CTN Ferries, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti CTN Ferries. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku CTN Ferries s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy CTN Ferries