CTN Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

CTN Ferries

Společnost CTN Ferries nebo Compagnie Tunisien de Navigation již více než čtyři dekády propojuje hlavní přístavy Tuniska s evropskou pevninou přes Středozemní moře.

Od svého vzniku v roce 1959 se CTN Ferries podařilo vytvořit flotilu, která ji řadí mezi nejvlivnější trajektové společnosti v oblasti a umožňuje jí nabízet nejvyšší kvalitu služeb, ať už jde o frekvenci plaveb, zážitek z plavby nebo celkovou užitečnost.

CTN Ferries poskytuje pravidelnou přepravu mezi přístavy v Tunisku a v severním Středomoří, a to prostřednictvím moderní flotily šesti lodí, které slouží pro osobní i nákladní vozidla. Jejich dva největší automobilové trajekty - Carthage a TRAN - jsou dobře vybaveny a zajišťují cestujícím pohodlnou, luxusní a příjemnou cestu.

Vybavení na palubě automobilových trajektů zahrnuje recepci, výběr z restaurací, noční bar, kavárnu, bar u bazénu, dětský koutek, bazén, Jacuzzi a bezcelní obchody.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti CTN Ferries, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti CTN Ferries. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku CTN Ferries s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.