COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Karlovassi - Mykonos je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Karlovassi do Mykonos

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Samu do Kykladské ostrovy

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Karlovassi - Mykonos

    • 4 Sailings Weekly 3 hr 40 min
    • Get price
    • 2 Sailings Weekly 4 hr 20 min
    • Get price

Trajekt z Karlovassi do Mykonos

Trajektová trasa Karlovassi Mykonos spojuje Samos s Kykladské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Hellenic Seaways se plaví 4 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 3 hodin 40 minut. zatímco Trajekty společnosti SeaJets se plaví 2 krát za týden, plavba trvá od 4 hodin 20 minut.

Celkově je tu 6 plaveb týden na trase z Karlovassi Mykonos mezi Samos a Kykladské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Karlovassi

Karlovassi je řecké město na ostrově Samos, které leží v severní oblasti Egejského moře. Město se nachází v severní části ostrova a mě dlouhou historii jako významné středisko obchodu a kultury. Bylo dobře známé pro své koželužny a výrobu tabáku až do začátku 20. století. Koželužské muzeum ve městě zobrazuje dlouhou historii města, která sahá až do starověku. Návštěvníci uvidí v muzeu nástroje a metody pro zpracování kůže, jakož i to, kde byly na ostrově umístěny koželužny v průběhu 20. století. Turisté, kteří mají zájem o architekturu v měste najdou neoklasicistní zámečky, které lze vidět spolu s pozůstatky velkých kamenných továren na pobřeží "Ormos".

Z přístavu ve městě jezdí trajekty na jiné ostrovy, a také na řeckou pevninu. Destinace zahrnují Pireus, Chios, Fournoi, Agios Kirikos, Evdilos, Syros a Kavale.


Průvodce přístavem Mykonos

Mykonos je řecký ostrov patřící k souostroví Kyklady, a nachází se mezi ostrovy Tinos, Syros, Paros a Naxos.
Je to jeden z nejmenších ostrovů Kyklad, Mykonos je samozřejmě nejlépe známý pro své přírodní krásy, s bohatou historií, písečnými pláží a rušným nočním životem.
Mykonos Chora je přístavní město na ostrově, a podle mnohých je to řecký Saint-Tropez.