Kiel
Klaipeda
Trajekty do Litva
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Kiel do Klaipeda

Linka Kiel Klaipeda spojuje Německo s Litva. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, DFDS Seaways. Plavba probíhá 6 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 20 hodin 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Kiel Klaipeda se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Německa do Litva
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Kiel do Klaipeda?

Doba plavby trajektem z Kiel do Klaipeda je přibližně 20h 30m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Kiel a Klaipeda?

Existuje 1 trajektový operátor pro Kiel až Klaipeda a toto je
  • DFDS Seaways

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Kiel do Klaipeda?

Rezervujte si trajekty z Kiel do Klaipeda prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Kiel do Klaipeda?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Kiel do Klaipeda s
  • DFDS Seaways

Můžete vzít své auto na trajekt z Kiel do Klaipeda?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Kiel do Klaipeda s
  • DFDS Seaways

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Kiel do Klaipeda?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • DFDS Seaways

Jaká je vzdálenost z Kiel do Klaipeda?

Vzdálenost mezi Kiel a Klaipeda je přibližně 665 námořních mil.

Průvodce přístavem Kiel

Kiel je hlavní a nejlidnatější město severní německé spolkové země Šlesvicko-Holštýnsko, a nachází se asi 90 km severně od Hamburku. Městský přístav se stal důležitým pro komerční i rekreační plavidla díky své poloze na jihozápadním pobřeží Baltského moře a na západní straně poloostrova Jutsko. Ve městě se konají jachtařské soutěže, z nichž nejznámější je Kiel Week, jeden z největších závodů tohoto druhu na světě. Město bylo také hostitelem jachtařských disciplín na Letních olympijských hrách v roce 1936 a 1972.

Kostel sv Mikuláše (Nikolaikirche) z 13. století je nejstarší stavbou ve městě, a má před sebou sochu Ernst Barlach. Ve městě, které je hlavní nákupní destinací regionu, je i množství parků a jezer. Kiel má jednu z nejdelších nákupních ulic v Německu - Holstenstrabe.

Kiel je rušný přístav s přibližně 50 plavbami týdně do Švédska, Dánska a Litvy. Přístav má tři terminály pro cestující s kvalitními zařízením, včetně obchodů a míst, kde se dá najíst.


Průvodce přístavem Klaipeda

Klaipeda je město na pobřeží Baltského moře v Litvě. Je to jediný přístav a má hlavní trajektový terminál, který se nachází v blízkosti ústí Kurské laguny. Do roku 1919 byla Klaipeda součástí Německa a známá jako Memel a její populace zůstala z velké části německá až do roku 1945. Je rozpůlena řekou Dane a hlavní památky jsou ve Starém Městě (Senamiestis) na jižním břehu, s hrázděnými budovami a dlážděnými uličkami. Moderní centrum se nachází na pravém břehu. Přístav Klaipeda vznikl v roce 1991 sloučením obchodních a rybářských přístavů. Klaipeda je spojena pravidelnou nákladní dopravou do německého Kielu a Sassnitz, švédského Karlshamnu a dánského Kodaně.


Kiel do Klaipeda Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 27/05/2024 a 02.06.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
DFDS Lisco 20:30 17:00 20 hodin 30 minut Út
DFDS Lisco 21:00 17:30 20 hodin 30 minut St
DFDS Lisco 21:30 18:00 20 hodin 30 minut Čt
DFDS Lisco 22:00 18:30 20 hodin 30 minut
DFDS Lisco 22:30 19:00 20 hodin 30 minut Sat
DFDS Lisco 23:00 19:30 20 hodin 30 minut Sun

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.