Trajekt z Korfu do Bari

Trajektová trasa Korfu Bari spojuje Jónské ostrovy s Itálie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Ventouris Ferries se plaví 8 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 10 hodin. zatímco Trajekty společnosti Anek Superfast se plaví 3 krát za týden, plavba trvá od 8 hod.

Celkově je tu 11 plaveb týden na trase z Korfu Bari mezi Jónské ostrovy a Itálie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Korfu - Bari

Průměrné ceny na trase Korfu Bari

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Korfu Bari je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Korfu

Korfu je řecký ostrov v Jónském moři a druhý největší z Jónských ostrovů. V největším městě na ostrově se stejným názvem sídlí Jónská univerzita. Ostrov je oblíbenou turistickou destinací pro ty, kteří si chtějí vychutnat úžasné pláže a mírné středomořské klima. Překvapivě, Korfu je zelený ostrov, a to zejména ve srovnání s ostatními řeckými ostrovy. Horká léta v kombinaci se zimními obdobími dešťů pomáhají bujné vegetaci, které dominují více než 2 miliony olivovníků.

V Korfu najdete francouzské, italské a anglické architektonické prvky. Město je labyrintem úzkých uliček a dominuje mu pevnost ze 16. století. Při procházkách můžete narazit na zapomenutou kapli, starodávný zámek či tajnou zahradu. V úzkých uličkách zase najdete malé obchůdky prodávající vše, na co si vzpomenete. Najdete zde i řemeslníky, kteří vynikají v navrhování a výrobě řeckých zlatých šperků. Díky konkurenčním cenám můžete být v pokušení přivézt si z ostrova více než vzpomínky!

Přístav nabízí trajektovou přepravu do mnoha destinací, ačkoli většina z lodí směřuje na řeckou pevninu.

Průvodce přístavem Bari

Bari je hlavním městem regionu Apulie, Itálie. Je to největší město v jižní části italské pevniny po Neapoli. Nachází se na pobřeží Jaderského moře, Bari je největším průmyslovým městem v jižní Itálii, a taký největším komerčním, rybářským a trajektovým přístavem jíž několik století. Město v různých dobách patřilo Římanům, Saracénům, Byzantincům, Normanům, a pak v 12. století město zase stalo součástí Neapole.
Bari se skládá ze 3 částí: "Staré město" na poloostrově na severu, Murattianno v jižní a střední části, která je jednou z hlavních obchodních a kancelářských oblastí. Navzdory atmosféře stanovené dominantní církevní architekturou, tady vznikla spousta módních restaurací a nočních klubů, což způsobuje rušný noční život.