Korfu
Ancona
Trajekty do Itálie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Korfu do Ancona

Trajektová trasa Korfu Ancona spojuje Jónské ostrovy s Itálie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Minoan Lines se plaví 2 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 19 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Anek Superfast se plaví 2 krát za týden, plavba trvá od 18 hodin 30 minut.

Celkově je tu 4 plaveb týden na trase z Korfu Ancona mezi Jónské ostrovy a Itálie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Alternativy trajektů z Korfu do Ancona

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Jónské ostrovy do Itálie
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Korfu do Ancona?

Doba plavby trajektem z Korfu do Ancona je přibližně 19h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Korfu a Ancona?

Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Korfu do Ancona. Jedná se o
  • Minoan Lines
  • Anek Superfast

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Korfu do Ancona?

Rezervujte si trajekty z Korfu do Ancona prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Korfu do Ancona?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Korfu do Ancona s
  • Minoan Lines
  • Anek Superfast

Můžete vzít své auto na trajekt z Korfu do Ancona?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Korfu do Ancona s
  • Minoan Lines
  • Anek Superfast

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Korfu do Ancona?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Minoan Lines

Jaká je vzdálenost z Korfu do Ancona?

Vzdálenost mezi Korfu a Ancona je přibližně 447 námořních mil.

Průvodce přístavem Korfu

Korfu je řecký ostrov v Jónském moři a druhý největší z Jónských ostrovů. V největším městě na ostrově se stejným názvem sídlí Jónská univerzita. Ostrov je oblíbenou turistickou destinací pro ty, kteří si chtějí vychutnat úžasné pláže a mírné středomořské klima. Překvapivě, Korfu je zelený ostrov, a to zejména ve srovnání s ostatními řeckými ostrovy. Horká léta v kombinaci se zimními obdobími dešťů pomáhají bujné vegetaci, které dominují více než 2 miliony olivovníků.

V Korfu najdete francouzské, italské a anglické architektonické prvky. Město je labyrintem úzkých uliček a dominuje mu pevnost ze 16. století. Při procházkách můžete narazit na zapomenutou kapli, starodávný zámek či tajnou zahradu. V úzkých uličkách zase najdete malé obchůdky prodávající vše, na co si vzpomenete. Najdete zde i řemeslníky, kteří vynikají v navrhování a výrobě řeckých zlatých šperků. Díky konkurenčním cenám můžete být v pokušení přivézt si z ostrova více než vzpomínky!

Přístav nabízí trajektovou přepravu do mnoha destinací, ačkoli většina z lodí směřuje na řeckou pevninu.


Průvodce přístavem Ancona

Italské přístavní město Ancona se nachází v regionu Le Marche ve střední Itálii a v posledních letech získává mezi turisty na popularitě. Díky přírodním krásám a lahodné gastronomii má město svým návštěvníkům co nabídnout. Ancona leží na pobřeží Jaderského moře, asi 200 km od města Bologna a 280 km od italského hlavního města Řím. Přírodní obranné prvky města v podobě svahů Monte Conero a Monte Astagno z tohoto místa činily bezpečnou lokalitu, která se snadno původním osadníkům ze Syrakus bránila. Řečtí obchodníci založili ve městě továrnu (Tyrian purple factory), na základě čehož se jejich vliv ještě rozšířil. Během římských časů měla Ancona svůj vlastní mincovní systém a v celé oblasti se mluvilo řecky.

Ancona patří ke stěžejním námořním přístavům, mimo jiné i proto, že je dobře propojená s mnoha dalšími místy. Nejlepší a nejsnazší způsob, jak se dostat do Ancony, je trajekt, který míří do destinací jako Split, Rijeka, Zadar, Hvar, Korčula, Dubrovník, Patras, Igoumenitsa a Dugi Otok.


Korfu do Ancona Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 15/07/2024 a 21.07.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Anek Superfast 02:30 21:00 18 hodin 30 minut
Anek Superfast 20:00 14:30 18 hodin 30 minut Sat
Minoan Lines 23:00 18:30 19 hodin 30 minut Sat, Sun

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.