Trajekt z Korfu do Brindisi

Trajektová trasa Korfu Brindisi spojuje Jónské ostrovy s Itálie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Grimaldi Lines se plaví 1 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 9 hodin. zatímco Trajekty společnosti A-Ships Management S.A se plaví 2 krát za týden, plavba trvá od 8 hod.

Celkově je tu 3 plaveb týden na trase z Korfu Brindisi mezi Jónské ostrovy a Itálie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Korfu - Brindisi

Průměrné ceny na trase Korfu Brindisi

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Korfu Brindisi je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Korfu

Korfu je řecký ostrov v Jónském moři a druhý největší z Jónských ostrovů. V největším městě na ostrově se stejným názvem sídlí Jónská univerzita. Ostrov je oblíbenou turistickou destinací pro ty, kteří si chtějí vychutnat úžasné pláže a mírné středomořské klima. Překvapivě, Korfu je zelený ostrov, a to zejména ve srovnání s ostatními řeckými ostrovy. Horká léta v kombinaci se zimními obdobími dešťů pomáhají bujné vegetaci, které dominují více než 2 miliony olivovníků.

V Korfu najdete francouzské, italské a anglické architektonické prvky. Město je labyrintem úzkých uliček a dominuje mu pevnost ze 16. století. Při procházkách můžete narazit na zapomenutou kapli, starodávný zámek či tajnou zahradu. V úzkých uličkách zase najdete malé obchůdky prodávající vše, na co si vzpomenete. Najdete zde i řemeslníky, kteří vynikají v navrhování a výrobě řeckých zlatých šperků. Díky konkurenčním cenám můžete být v pokušení přivézt si z ostrova více než vzpomínky!

Přístav nabízí trajektovou přepravu do mnoha destinací, ačkoli většina z lodí směřuje na řeckou pevninu.

Průvodce přístavem Brindisi

Brindisi je město a přístav v italském regionu Apulie, v centru stejnojmenné provincie, nachází se na pobřeží Jaderského moře.

Brindisi ve starověku měl velký význam jako přístav a obchodní centrum. Římané nazývali toto město Brundisium, což znamená "jelení hlavy", protože tvar zátoky připomíná parohy.

Město má přímořský hrad, který byl postaven v roce 1227 císařem Frederickem II, katedrála, stará věž, která znamenala konec slavné Via Appia, a mnoho dalších zajímavostí.