Kos
Rhodes
Trajekty do Dodekanézy
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Kos do Rhodes

Trajektová trasa Kos Rhodes spojuje Dodekanézy s Dodekanézy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Blue Star Ferries se plaví 10 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 40 minut. zatímco Trajekty společnosti Dodekanisos Seaways se plaví 10 krát za týden, plavba trvá od 2 hodin 5 minut.

Celkově je tu 20 plaveb týden na trase z Kose Rhodes mezi Dodekanézy a Dodekanézy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Kos do Rhodes?

  Doba plavby trajektem z Kos do Rhodes je přibližně 2h 22m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Kos do Rhodes?

  Cena trajektu z Kos do Rhodes se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Kos do Rhodes je 83 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Kos a Rhodes?

  Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Kos do Rhodes. Jedná se o
  • Blue Star Ferries
  • Dodekanisos Seaways
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Kos do Rhodes?

  Rezervujte si trajekty z Kos do Rhodes prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Kos do Rhodes?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Kos do Rhodes s
  • Blue Star Ferries
  • Dodekanisos Seaways
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Kos do Rhodes?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Kos do Rhodes s
  • Blue Star Ferries
  • Dodekanisos Seaways
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Kos do Rhodes?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Blue Star Ferries
  • Dodekanisos Seaways
 • Jaká je vzdálenost z Kos do Rhodes?

  Vzdálenost mezi Kos a Rhodes je přibližně 61 námořních mil.

Průvodce přístavem Kos

Kos je řecký ostrov patřící do skupiny Dodekanéského ostrovů, ležící asi 4 km od pobřežního města Bodrum v Turecku. Ostrov je asi 40 km dlouhý a 8 km široký se spoustou míst a obcí. Hlavní město a přístav je také nazýván Kos. Další vesnice na ostrově jsou Kefalos, Tingaki, Kardamena, Mastihari, Antimachia, Marmari a Pyli. Najdete zde množství restaurací, barů a klubů, co dělá z ostrova oblíbenou turistickou destinaci. Pro ty, kteří rádi nakupují, je zde vše od keramiky přes kožešiny, boty, knihy, až po oblečení, šperky a kožené výrobky. Mezi nejoblíbenější turistické atrakce na ostrově patří i malé obchůdky, které nabízejí ručně vyrobené zboží, jako jsou keramika a výšivky spolu s tradičními místními produkty, jako je med, bylinky, víno, cukroví a koření.

Z ostrova plují trajekty do přístavu Pireus, na Dodekanézy, na ostrovy v severovýchodním Egejském moři a do Turecka. Plavby konvenčním trajektem mohou trvat až 13 hodin, v závislosti na množství zastávek. Plavby vysokorychlostní lodí mohou trvat 5 až 8 hodin.


Průvodce přístavem Rhodes

Rhodos je ostrov v Řecku, který se nachází ve východní části Egejského moře, je největší z ostrovů Dodecanés.
Jako jedna z nejoblíbenějších destinací mezi turisty v Řecku, Rhodos je jedním z nejrušnějších řeckých ostrovů, také má velkou sbírku památek a krásné pláže.


Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.