Dodekanisos Seaways
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Dodekanisos Seaways

Jak už i její název napovídá, společnost Dodekanisos Seaways provozuje velké množství trajektových plaveb v okolí ostrovů Dodekanézy v Řecku.

Společnost Dodekanisos Seaways, založená v roce 1999, zajišťuje pravidelné plavby spojující ostrovy Rhodos, Symi, Kos, Kalymnos, Leros, Lipsi, Patmos, Agathonisi, Halki, Tilos, Nisyros a Kastelorizo, a to pomocí svých tří lodí - Dodekanisos Cena, Dodekanisos Express a Panagia Skiadeni.

Společnost Dodekanisos Seaways poskytuje velkou podporu místním obyvatel a turistům a za svůj sociální přínos regionu byla již několikrát oceněna.

Prohlédněte si Dodekanisos Seaways plavební řády, ceny a rezervujte si Dodekanisos Seaways lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Dodekanisos Seaways s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy Dodekanisos Seaways

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.