COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dodekanisos Seaways

Jak už i její název napovídá, společnost Dodekanisos Seaways provozuje velké množství trajektových plaveb v okolí ostrovů Dodekanézy v Řecku.

Společnost Dodekanisos Seaways, založená v roce 1999, zajišťuje pravidelné plavby spojující ostrovy Rhodos, Symi, Kos, Kalymnos, Leros, Lipsi, Patmos, Agathonisi, Halki, Tilos, Nisyros a Kastelorizo, a to pomocí svých tří lodí - Dodekanisos Cena, Dodekanisos Express a Panagia Skiadeni.

Společnost Dodekanisos Seaways poskytuje velkou podporu místním obyvatel a turistům a za svůj sociální přínos regionu byla již několikrát oceněna.

Prohlédněte si Dodekanisos Seaways plavební řády, ceny a rezervujte si Dodekanisos Seaways lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Dodekanisos Seaways s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy Dodekanisos Seaways