Trajekt z Kyllini do Porosu

Trajektová trasa Kyllini Poros spojuje Řecko s Kefalonie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Kefalonian Lines se plaví 14 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 1 hodina 20 minut. zatímco Trajekty společnosti Levante Ferries se plaví 5 krát za den, plavba trvá od 1 hod 30 min.

Celkově je tu 49 plaveb týden na trase z Kyllini Poros mezi Řecko a Kefalonie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Kyllini - Poros

Průměrné ceny na trase Kyllini Poros

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Kyllini Poros je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Kyllini

Kyllini je řecké přístavní město patřící do oblasti Kastro-Kyllini. Leží na pobřeží Jónského moře, 11 km západně od města Andravida, 28 km severně od Zakynthosu a 39 km severozápadně od Pyrgosu. Město má krásné pláže, se zlatavým pískem, které se nacházejí v oblasti kolem Fourni Beach. Turisté mají také rádi přírodní lázně Kyllini. Jednou z turistických atrakcí ve městě je hrad Chlemoutsi, který má tvar šestiúhelníku a uvnitř nádvoří. Město je vzdáleno asi 40 minut jízdy autem od starověké Olympie.

Z přístavu je několik trajektových spojení na Zakynthos, Kefalonii, Argostoli, Poros, Ithaka a Sami.