COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Lampedusa - Porto Empedocle je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Pelagické ostrovy na Sicílii

Provozovatelé trajektů na trase Lampedusa - Porto Empedocle

    • 5 Sailings Weekly 4 hr 15 min
    • Get price
    • 5 Sailings Weekly 9 hr 15 min
    • Get price

Trajekt z Lampedusa do Porto Empedocle

Trajektová trasa Lampedusa Porto Empedocle spojuje Pelagické ostrovy s Sicílie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Liberty Lines Fast Ferries se plaví 5 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 4 hodin 15 minut. zatímco Trajekty společnosti Siremar se plaví 5 krát za týden, plavba trvá od 9 hodin 15 minut.

Celkově je tu 10 plaveb týden na trase z Lampedusa Porto Empedocle mezi Pelagické ostrovy a Sicílie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Lampedusa

Lampedusa je ostrov ležící ve Středozemním moři. Je největším z Pelagických ostrovů a zároveň nejjižnější částí Itálie. Je vzdálen 115 km od tuniského pobřeží, 175 km od Sicílie a 175 km od Malty. Hlavní průmysl ostrova, s výjimkou cestovního ruchu, je rybolov a zemědělství. V průběhu staletí byl ostrov obydlen různými národnostmi a kmeny, včetně Římanů, Arabů a Řeků. Všechny tyto vlivy se odrazily na architektuře a kultuře ostrova.

Ostrov je relativně tichý a proto je ideální destinací pro turisty, kteří si chtějí vychutnat relaxační dovolenou. Přírodní krásy ostrova, nádherné pláže, relax na slunci a koupání v křišťálově čisté vodě, to vše a více Vám nabídne ostrov Lampedusa.

Trajektová doprava propojuje ostrov s přístavem Porto Empedocle, nedaleko Agrigento (Sicílie).