COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Levanzo - Marettimo je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Provozovatelé trajektů na trase Levanzo - Marettimo

    • 7 Sailings Weekly 1 hour 10 min
    • Get price
    • 6 Sailings Daily 30 min
    • Get price

Trajekt z Levanzo do Marettimo

Trajektová trasa Levanzo Marettimo spojuje Egadské ostrovy s Egadské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Siremar se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 1 hodina 10 minut. zatímco Trajekty společnosti Liberty Lines Fast Ferries se plaví 6 krát za den, plavba trvá od 30 minut.

Celkově je tu 49 plaveb týden na trase z Levanzo Marettimo mezi Egadské ostrovy a Egadské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Levanzo

Malý italský ostrov Levanzo patří do skupiny Egadských ostrovů ve Středozemním moři, západně od Sicílie. Ze tří ostrovů, které tvoří Egadské ostrovy je Levanzo ten nejmenší (a Favigana ten největší ostrov), o rozloze necelých 6 km čtverečních. Má přibližně 450 obyvatel, přičemž mnozí žijí v okolí přístavu. Přístav je obklopený světlými čtvercovými budovami. Ostrov nemá silniční síť, pouze několik polních cest, které mohou využít pouze čtyřkolové auta a osli. Hlavní (a asi i jediná) památka na ostrově je Grotto del Genovese - jeskyně s prehistorickým uměním. Na ostrově se dá odpočívat, koupat či opalovat, a samozřejmě plnými doušky si vychutnávat atmosféru ostrova.

Ostrov je vzdálen od Trapani jen asi dvacet minut plavby křídlovým trajektem. Denně z ostrova jezdí několik křídlových a pomalejších trajektových linek do Trapani a na ostrov Favignana.