Linosa
Lampedusa
Trajekty do Pelagické ostrovy
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Linosa do Lampedusa

Trajektová trasa Linosa Lampedusa spojuje Pelagické ostrovy s Pelagické ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Liberty Lines Fast Ferries se plaví 19 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 1 hour. zatímco Trajekty společnosti Siremar se plaví 6 krát za týden, plavba trvá od 2 hodin 15 minut.

Celkově je tu 25 plaveb týden na trase z Linosa Lampedusa mezi Pelagické ostrovy a Pelagické ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Linosa do Lampedusa?

Doba plavby trajektem z Linosa do Lampedusa je přibližně 1h 37m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Linosa a Lampedusa?

Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Linosa do Lampedusa. Jedná se o
  • Liberty Lines Fast Ferries
  • Siremar

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Linosa do Lampedusa?

Rezervujte si trajekty z Linosa do Lampedusa prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Linosa do Lampedusa?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Linosa do Lampedusa s
  • Liberty Lines Fast Ferries
  • Siremar

Můžete vzít své auto na trajekt z Linosa do Lampedusa?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Linosa do Lampedusa s
  • Siremar

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Linosa do Lampedusa?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Liberty Lines Fast Ferries

Průvodce přístavem Linosa

Italský ostrov Linosa patří do souostroví Pelagických ostrovů, které leží ve Středozemním moři v Sicilské kanálu. Tento malý ostrov má jen 5,5 km čtverečních. Je tvořen řadou kráterů, z nichž nejvýznamnější je Monte Vulcano, 195 metrů nad mořem. Ostrov se nachází asi 120 km západně od města Gozo na Maltě, 120 km jihovýchodně od Pantellerie, 163 km jižně od Sicílie a 165 km východně od Cape Mahidol v Tunisku. Nejbližší pevnina je ostrov Lampedusa, 43 km jižně od ostrova Linosa.

Přístav se nachází v jižní části ostrova a vyznačuje se africkou a italskou architekturou. Domy mají ploché střechy v jasných pastelových barvách. Ostrov je oblíbený u potápěčů, přičemž nabízí množství různých lokalit, ve kterých je jen kousek od břehu možné se potápět ve velkých hloubkách, kolem 300 metrů.

Jediný způsob, jak se dostat na ostrov Linosa je lodí. Trajekty se plaví z Porto Empedocle na jižní Sicílii nebo z Lampedusy.


Průvodce přístavem Lampedusa

Lampedusa je největším ostrovem italských Pelagských ostrovů, leží nejjižněji od Itálie uprostřed Středozemního moře, na jih od Sicílie. Lampedusa má 5800 obyvatelů, je 12 km dlouhá a 3 km široká.

Lampedusa je nejčastěji navštěvována milovníky přírody. Severní a západní pobřeží ostrova nejsou přístupné, ale na jeho východní a jihovýchodní straně jsou krásné písečné pláže.

Čisté nebe a krásná flora a fauna ostrova lákají sem potápěče, a milovníky procházek přitahují vrcholy Monte Rosso, Monte Nero a Monte Vulcano.

Určitě navštivte "Rabbit Island" ("Králičí ostrov"), který má jednou z nejkrásnějších pláží v celém Středomoří, a je blízko jižnímu pobřeží Lampedusy.


Linosa do Lampedusa Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 15/04/2024 a 21.04.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Siremar 06:30 08:45 2 hodin 15 minut Mon, Út, St, Čt, Pá, Sat
Liberty Lines Fast Ferries 09:15 10:15 1 hodina Út, Čt, Pá, Sat, Sun
Liberty Lines Fast Ferries 15:45 16:45 1 hodina Út, Čt, Pá, Sat, Sun

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.